Един бърз въпрос за боята...-още един въпрос

  • 1 083
  • 19
Момичета боята или къната се слагаше на мръсна коса? newsm78

Сега си взех една боя,но косата ми е на два дни,дали трябва първо да  я  измия  или мога директно да мажа?
Мерака ми е сега да се боядисам тази вечер,за това и озаглавих темата като"бърз въпрос".

Мерсиии Hug
Виж целия пост
# 1
боята се слага на мръсна коса Peace,
поне аз така моята я слагам
Виж целия пост
# 2
И едно време къната, и сега боята винаги клепам на мръсна коса Peace
Виж целия пост
# 3
Светлите бои май бяха на чиста (но не съм много сигурна ) , а тъмните със сигурност на мръсна !
Виж целия пост
# 4
Боята слагам на мръсна коса,но ми се е случвало да реша да се боядисвам,а на последното миене да съм сложила балсам-е,мия и боядисвам... Grinning
Виж целия пост
# 5
И двете знам, че се слагат на мръсна коса.
Виж целия пост
# 6
Много ви благодаря за скорострелните отговори!    bouquet

Отивам да се боядисвам. Wink

Може да се закрие темата.
Виж целия пост
# 7
На мръсна коса!  Peace
Виж целия пост
# 8
Момичета,срам не срам се сетих още нещо.
Боядисах се.Сега изчаквам действието.После слагам ли шампоан или изплаквам само с вода.... Embarassed???????
Виж целия пост
# 9
само с вода без шампоан, чак утре или ако имаш възможност вдругиден си измии косата с шампоан
Виж целия пост
# 10
Исайкова, следващия път когато решиш да се боядисваш просто прочети упътването! Peace
Аз като боядисвам мама почти всеки път с различна боя /и то на Палете/ пише различни неща - един път на суха, един път на мокра,на чиста или мръсна коса.
А за шампоана, аз мисля поне веднъж трябва да се изплакне с шампоан след като си се боядисала.
Виж целия пост
# 11
Аничка,бе 2 пъти прочетох опътването,но не пишеше чиста или мръсна да е косата.
А за шампоана,съответно-се притеснявах да не остане мръсна косата.

Както и д а е,боядисах се.Лошото е ,че си потъмних цвета и вместо кафяво,ми стана почти черно Cry Confused,но постоях май малко повече с боята,за това.
Здраве да е...

Мерси още веднъж.
Виж целия пост
# 12
Каква марка е боята? НЕ се притеснявай, след няколко измивания няма да е черна. Аз винаги си я измивам с шампоанм, щото се боядисвам черна и няма измиване само с вода.
Виж целия пост
# 13
Той ще се отмие цвета, не се притеснявай, ама верно каква е марката боя? Ти не беше ли с леко червеникава коса?
Виж целия пост
# 14
АМи Лореал-кастинг

Аничка,бях с кафяв цвят,може на осветление да е имало съвсем лек нюанс на червеникаво...Такъв си ми беше естествения цвят.
Сега малко ме е яд,че се боядисах,защото нали се потъмни цвета,а аз исках даже по светличко.

Но карай.
Уж за да има повече блязък.Е поне блясъка го има,и трите бели косъма ги няма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия