времени татуировки...моля ви за вашето мнение

  • 2 352
  • 11
Много се извинявам че пускам такава тема,но просто искам мнението на по зрели хора а не от тийн  Confused Значи това лято си направих временна татуировка обаче пада много бързо и реших да е повтарям с обикновен маркер  Embarassed за да ми остане по далго.понеже в града в който живея няма места където да правят временни а и истински татуировки за да се допитам за това питам вас-може ли нещо да ми стане от този маркер по кожата?да спра ли да е повтарям?оххх какво да правя???  newsm78 МОЛЯ ВИ ЗА ВАШЕТО МНЕНИЕ  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 1
Като малка и аз си правих такива глупости с фулмастер или маркер - не мисля, че нещо може да ти стане Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Нищо няма да ти стане от маркер естествено, но няма и да удължи трайността на татуировката. Laughing Нали се сещаш, че като го намокриш, ще се отмие. Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Взимаш един памук с малко спирт и всичко се изтърква!
Виж целия пост
# 4
Ама тя не иска да се маха Grinning
Виж целия пост
# 5
Като изключим, че кожата ти няма да диша от химикалите -  не виждам проблем  Grinning
Защо не си купиш къна примерно и не си направиш сама или някоя позната и въобще.  Crazy
Виж целия пост
# 6
Ти на колко години си?
Виж целия пост
# 7
мерси за отговорите  Grinning значи тука в нашия град малко трудно да намеря такава кана и дали изобщо ще намеря.аз имам малко но още не съм е ползвала.при къпане почти се изтрива,но след това веднага си е повтарям и така си е същата.аз само исках да знам дали може нещо да ми стане   Thinking мерси много че ми отговорихте  Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 8
Ти на колко години си?
И аз това се чудя  newsm78 Да се рисуваш с маркер по тялото - проява на много лош вкус.
Виж целия пост
# 9
ами то годините ми нямат значение  Naughty еми щом е проява на лош вкус да си рисувам по тялото значи имам лош вкус  Mr. Green виж на мен си ми харесва как стои за това си оставам с лошия вкус  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 10
ами то годините ми нямат значение  Naughty еми щом е проява на лош вкус да си рисувам по тялото значи имам лош вкус  Mr. Green виж на мен си ми харесва как стои за това си оставам с лошия вкус  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Няма нищо лошо в това  Simple Smile Щом те влече.
Виж целия пост
# 11
Има маркери за тяло......но пак ще си личи че е маркер, а не татуировка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия