при второ дете маичинските на първото запазват ли се?

  • 650
  • 9
малкият ни бебо е на 8 мес, сега сам бременна във втория а си нямам на идея как стоят нещата със осигуровките и т.н.при второ дете  newsm78
Виж целия пост
# 1
много ми е интересно как точно избра този подфорум "Искам бебе" за да си зададеш въпроса тук  newsm78 newsm78
попитай в майки - бъдещи и настоящи, тема "Майчинство  счетоводно 3", ако модератор сам не ти премести въпроса там....
Виж целия пост
# 2
не
Виж целия пост
# 3
ne razbrah ne6to,problem li e 4e ne sam namerila drugiq podforum ili  tuk nqma da moga da polu4a otgovaor ot li4en opit  mersi za saveta vse pak 6te si vpi6a vaprosa tam kadeto mi prepora4a
Виж целия пост
# 4
много ми е интересно как точно избра този подфорум "Искам бебе" за да си зададеш въпроса тук  newsm78 newsm78
попитай в майки - бъдещи и настоящи, тема "Майчинство  счетоводно 3", ако модератор сам не ти премести въпроса там....
 

"Форум за всички, които са решили да имат бебе. Какво ви очаква? Профилактика, полезна информация, проблеми и разрешения. Обмяна на опит, подкрепа и съвети." mai tova pi6e kato opisanie na foruma,a?
Виж целия пост
# 5
Аз бях така, като излезеш болнични за раждане, се прекъсва първото и почват да се плащат болничните за второто, но имаш право докато първото навърши 2 години да взимаш половин майчинство и за него...нооо не съм много в час, аз нещо така и не успях да си го взема....ако си била във фирма попитай там, ще знаят най-добре.
Виж целия пост
# 6
Аз бях така, като излезеш болнични за раждане, се прекъсва първото и почват да се плащат болничните за второто, но имаш право докато първото навърши 2 години да взимаш половин майчинство и за него...нооо не съм много в час, аз нещо така и не успях да си го взема....ако си била във фирма попитай там, ще знаят най-добре.
a raboti li predi da izleze6 v mai4instvo za 2-ri pat?
Виж целия пост
# 7
Аз съм в такопва положение сега. От НОИ ми казаха, че имам право на половината сума от тази, която съм получавала за първото дете.
Виж целия пост
# 8
и аз съм в същото положение,ще следя темата
Виж целия пост
# 9
Най-добре попитай в Майчино счетоводство! Там ще те асочат и ще ти обяснят нещата добре! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия