импетиго

  • 8 009
  • 6
Това ни се случи наскоро.Доста трудно е лечението.СТрахувам се да не се появи пак.Казаха ми ,че има вероятност,щом веднъж е имало инфекция.Някой знае ли нещо повече?
Виж целия пост
# 1
Здравей!Дъщеря ми в момента е със същия проблем.Наистина се оказва доста упорито заболяване.Първоначално беше съвсем маничко,буквално за часове се разрасна и сега е много голяма рана/с рани ,гной/нещо сташно е просто.... #CrazyЗапочнаха да й излизат нови ранички,които също се уголемяват.Пробвах лечение с хомеопатия,но неможах да издържа и я заведох на кожен специалист.Изписа ми спирт/с който да свалям корите/и един мехлем-казва се БАНЕОЦИН.Започнах да я мажа,но понеже е първи ден още няма резултат.Надявам се бързо да се оправи,защото положението е просто УЖАСНО.Страхувам се да не остане белег PraynigПиши как върви лечението при вас.С какво лекувате?
Виж целия пост
# 2
При нас се получи през юни. Засега се е излекувал напълно, но се страхувам да не се появи пак.На една съседка на детето за половин година му станаха три пъти рани.Ние бяхме на морето тогава и първо не обърнах внимание ,но като станаха 2 и тръгнахме по доктори в Несебър.Изписваха му какви ли не мехлеми,не помогнаха.Положението се влоши и се прибрахме в къщи преждевременно.За 5 дни раните станаха големи и по цялото лице. Личният ни лекар ни предписа ospexin и се оправи веднага.Мисля,че антибиотика свърши чудеса.Ако не са ви предписали-належащо е.Намерих тук снимки на деца-нещо страшно.
Виж целия пост
# 3
При нас положението сякаш почна да се подобрява.Вече почти няма кори,а отдолу раната изглежда спокойна.Нашият крем е антибиотичени още при второто-третото намазване почна да има ефект.Дано се оправи бързо!GAIAможеш ли да пуснеш снимки/може и на лични/
Виж целия пост
# 4
Моля ви споделете, как си излекувахте децата. Днес поставиха тази диагноза на сина ми. От една пъпчица се разрасна и вече е 3-4 см. Sad
Виж целия пост
# 5
Здравейте и от мен, на мен също ми сложиха диагноза импетиго. 2 дни сутрин и вечер се мажа с крем с антибиотик - Фусидин, петната не са по-малко, даже май стават по-тъмни и наситени, май и леко се разпространяват. Ако това е правилното лечение, за два дни мазане би трябвало да има все пак някакъв положителен резултат, нали? Лекарката ми каза, че при всеки времетраенето на лечението е различно, предпопагала, че при мен всичко ще падне за седмица. При това, което ви описах, май нещата не вървят надобре, нали? При вас кога подейства лечението? По принип импетиго оставя ли белези и петна?
Виж целия пост
# 6
Момичета, никой ли няма  опит с този проблем? Много е сериозно положението  Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия