ОБЩИНСКО ЖИЛИЩЕ

  • 12 223
  • 11
Има ли някой с опит в подаването на документи за картотекиране за общинско жилище в София?
Виж целия пост
# 1
В самата община има списъци с необходимите документи, излагат ги навсякъде. Успех!
Виж целия пост
# 2
Да знам, вече ги взех, просто исках някоЙ ДА СПОДЕЛИ ОПИТА СИ
Виж целия пост
# 3
Ами, не знам какво искаш да чуеш, ходене по мъките е. Документите се събират от цяла София, чака се по опашки, плащат се такси..Ако нещо конкретно те интересува, питай.
Виж целия пост
# 4
Живеем под наем, но нямаме договор, няма и да имаме, хазяина не е съгласен!

Можем да посочим, че живеем при свекърва ми, те са трима пълнолетни, ние двама и бебе.
Жилището е двустайно.
Въпросът ми е трябва ли всички да вадим нужните от списъка документи:
1. удостоверение за адресна регистрация
2. удостоверение от службата по вписвания
3. удостоверение от НАП
4. служебни бележки за доходите

 или само аз и съпругът ми.
Виж целия пост
# 5
Живеем под наем, но нямаме договор, няма и да имаме, хазяина не е съгласен!

Можем да посочим, че живеем при свекърва ми, те са трима пълнолетни, ние двама и бебе.
Жилището е двустайно.
Въпросът ми е трябва ли всички да вадим нужните от списъка документи:
1. удостоверение за адресна регистрация
2. удостоверение от службата по вписвания
3. удостоверение от НАП
4. служебни бележки за доходите

 или само аз и съпругът ми.

Документите се вадят от теб и съпруга ти, но доколкото си спомням трябва да имате адресна регистрация при свекърва ти, за да докажете че живеете всички заедно на тясно. 
Виж целия пост
# 6
Единствено моята регистрация не е там.
Виж целия пост
# 7
Във формуляра пише "за всички пълнолетни членове на семейството/домакинството".

Виж целия пост
# 8
Да, но кандидатствате ти и съпруга ти, за вашето семейство и домакинство става въпрос. Не искам да те подведа с нещо, но на мен ми се наложи да си направя адресна регистрация, когато се оженихме, за да е видно, че и аз живея там и сме много в малък апартамент.
Виж целия пост
# 9
а защо ще казвате, че живеете при свекърва ти? Не разбрах  newsm78 защо не пишете че сте на квартира
Виж целия пост
# 10
За да кандидатстваш за общинско жилище трябва да си нуждаещ се, тези, които могат да си позволят квартира, едва ли могат да се надяват много, при положение, че желаещите за общ. жилище са страшно много.
Виж целия пост
# 11
За да посочим, че живеем на квартира трябва да представим нотариално заверен договор. Това е проблема.
А в класирането с предимство са :

1.семейства с две деца
2.самотни майки
3.семейства с инвалид
4.живеещи на квартира
5.живеещи при роднии на малка площ
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия