КИТАЙСКИ КЛЕЧКИ

  • 1 836
  • 5
Купих си китайски клечки за хранене. За първи път купувам и ми направи впечатление, че в горния край двете клечки са съединени. Трябва ли да ги разчупя? Или да ги разрежа? Иначе като че ли няма да могат да се ползват.
Виж целия пост
# 1
Никога не съм виждала съединени клечки за хранене.
Разчупи си ги и си се храни, както си знаеш!  Peace
Виж целия пост
# 2
Да, разчупват се. Обикновено, тези съединените са за еднократна употреба. Поне аз само такива съм виждала съединени.
Виж целия пост
# 3
Чупят се лесно с ръка и, както са споменали другите, този вид са по принцип за еднократна употреба Simple Smile Най-вероятно са бели или бледожълти, без покритие, може би в изключително тънко найлонче. Мисля, че са "скачени", за да си сигурен, че не са ползвани преди теб. В ресторантите предлагат предимно такива.
Има и клечки за многократна употреба, обикновено са лакирани, може да имат дори красиви рисунки...

П. С. А откъде си купи такива (еднократни-"скачени"), ако не е тайна? Ние последно купихме едни, които бяха в пликче 10 чифта или нещо подобно и не бяха "съединени". За съжаление формата им не беше особено удобна Sad Бяхме купили и едни уж за многократна употреба, дори с калъфче за съхранение, но се оказаха с лошо качество - само дето са красиви. А за поставчици колко сме търсили  #Crazy
Виж целия пост
# 4
Чупят се лесно с ръка и, както са споменали другите, този вид са по принцип за еднократна употреба Simple Smile

Точно  Peace
Виж целия пост
# 5
Дървените най-често са съединени - разчупват се с ръка /те са за еднократна употреба/, за многократна употреба се предлагат клечки от кост или от пластмаса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия