аерокикбокс, кикбокс аеробика или просто тае-бо в Русе

  • 8 750
  • 49
 Ами искам да поканя всички желаещи на тренировки по аерокикбокс! И макар, че достатъчно сме бистрили всичко около тае-бо-то (а то си е почти същото, само името е различно), ето какво още мога да кажа :

 Аерокикбокса е една от най-новите системи в разнообразния свят на аеробиката. Това е не само начин да изхвърлите отрицателните емоции, но и великолепно средство да изгорите излишните калории и да се позабавлявате!  Освен интензивните движения от аеробиката на фона на ритмична и мотивираща музика, ще получите и възможност да овладеете  техники от бойните изкуства ( защити, удари и ритници).  В системата има и релаксираща част, в която да поглезите тялото и душата си с отпускаща музика и движения.   Ако сте решили, че е крайно време да отделите малко време за себе си -тренирайте заедно с нас и  ще усетите колко е хубаво да умеете  да контролирате собственото си тяло!Нямате нужда от специална подготовка, а от удобни дрехи, обувки и усмивка !

  Тренировките се провеждат в СОУ “Васил Левски”  в кв.Дружба,  залата по хореография , в събота и неделя от 10 часа сутринта. Свежо, а ?! За събуждане и за събиране на нови сили за през седмицата. Освен това в почивните дни все се намира кой да позабавлява мъниците, ако има такива. Ами чакам! От форума вече 2 майки идват, дано се увеличим Simple Smile
             
Виж целия пост
# 1
Какво е това кикбокс аеробика?
Виж целия пост
# 2
Мислех, че съм била ясна, ама на Simple Smile Ами това е сестрата на тае-бото Simple Smile)) Или братовчедка му . Както искаш го наречи. Абе Мъргало, не четеш ли newsm78... Ох. Техники от бойни изкуства и аеробни движения на музика. Ела да видиш!
Виж целия пост
# 3
Ми аз не знам и тае-бо какво е  bowuu ми не знам,а си търся занимание,затова питам!  bouquet
Виж целия пост
# 4
 Най-добре ела-опитай веднъж и ако ти хареса-заниманието е налице!
Виж целия пост
# 5
Hug Точно такова нещо търсех, устройва ме всичк о с изключение на квартала. Само да обясниш къде се намира това училище, че там из дружбите ми е тъмна Индия. С кои автобуси се стига до там и дали тази седмица ще има занимание, че се падат повечко почивни дни.
Виж целия пост
# 6
Hug Точно такова нещо търсех, устройва ме всичк о с изключение на квартала. Само да обясниш къде се намира това училище, че там из дружбите ми е тъмна Индия. С кои автобуси се стига до там и дали тази седмица ще има занимание, че се падат повечко почивни дни.

 Тренировки има винаги, почиваме само на Коледа и Нова година Simple Smile
 На много лесно място се намира - точно до Технополис или срещу новия Кауфланд.
 За автобусите-всички, които ходят до печатни платки- 9,13,24,29,27,28, и всички селски автобуси. Дано стана ясно! Хайде, групата да се увеличава! Peace
Виж целия пост
# 7
Какво е това кикбокс аеробика?

http://www.youtube.com/watch?v=wML0xjL3cYY&mode=related&search=

Я го вижте, нещо такова, без летящите елементи:) Ще пратя и друго за преглед.
Виж целия пост
# 8
http://www.youtube.com/watch?v=EqEo7gfWa38&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=pXJn1qe2t_4&mode=related&search=

още линкове за ориентиране Simple Smile
Голям купон, а?!
Виж целия пост
# 9
Супер. Тази седмица няма да мога да дойда, тъй като ни се объркаха плановете малко за почивните дни, но за следващата ще се постарая
Виж целия пост
# 10
 Здравейте, забравих да подчертая, че първата тренировка е безплатна, после, ако ви хареса-2.50 лв. на час или 15 лв. на месец.
Виж целия пост
# 11
само събота и неделя ли са тренировките? и кой ги води?
Виж целия пост
# 12
не намирам особена разлика между таебото и аерокикбокса
Виж целия пост
# 13
 Ами на практика няма разлика между тае-бото и аерокикбокса. Различни имена- различен подход на инстукторите... Аз затова така кръстих темата.  Има и други - Турбо-кикбокс, кардио-бокс , Фитнес-кик, карате-кардио и какво ли още не... Simple Smile Но истината е една- техники от бойните изкуства в услуга на физически и психо-комфорта. Simple SmileДа, тренировките засега са само в събота и неделя. Водя ги аз - Мирела Партинова се казвам, инструктор в клуб "Вихър"
Виж целия пост
# 14
не намирам особена разлика между таебото и аерокикбокса

 Всъщност има разлика - аерокикбоксът е състезателна дисциплина в кикбокс правилникът. Ако някой иска да се развива и в тази насока, това е напълно възможно. Аз самата имам бронзов медал от републиканското първенство по аерокикбокс-жени, индивидуално от миналата година. Има и отборно, има и за мъже.Целите могат да бъдат повече предполаганите... Ако на някой му е интересно-ще пиша и повече по темата. Не съм чувала за федерации и състезания в България по тае-бо или другите подобни дисциплина, така че все пак разликата е съществена, струва ми се !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия