Кърмене и шише

  • 369
  • 4
Моля за съвет относно кърменето. Имам голямо желание бебето ни да бъде само кърмено, но ми се налага да излизам през деня по работа и да изцеждам кърма на детегледачката, която тя да дава с шише. Някой има ли такъв опит - кърмене и даване по 2 пъти на ден от шише. Дали ще успея да задържа сукането от гърдата или ще се разглези с шишето?
Виж целия пост
# 1
Не се тревожи много майики тук са били в това положение,аз също ходех на курс и 2 хранения ни бяха от шише,ако запазиш нощното кърмене и ако детето суче през другото време няма опасност да се отбие  Peace Важно е и биберона да е с малка дупка,за да не му е по лесно от сукането.
После когато стане на възраст за захранване може да заместиш точно тези хранения и ще ти е по лесно !
Успех и ако нещо друго те тревожи питай! Peace
Виж целия пост
# 2
Благодаря за отговора, сега ще ми е спокойно. Simple Smile Питам.. Трудно се оригваме, понякога губим по 1 час. Точно си мисля, че вече няма въздух и реша да го сложа да спи и той връща малко храна. Как се справяте?
Виж целия пост
# 3
Благодаря за отговора, сега ще ми е спокойно. Simple Smile Питам.. Трудно се оригваме, понякога губим по 1 час. Точно си мисля, че вече няма въздух и реша да го сложа да спи и той връща малко храна. Как се справяте?

Ами никак-оставям си го да повърне Grinning Оригнат-неоригнат-все си повръща.Нормално е да връщат по малко,особено в първите месеци.
Виж целия пост
# 4
Децата си повръщат до към 4-ия месец, така че не се тревожи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия