Коя е първата мисъл, която ви връхлита ако се случи ...

  • 3 222
  • 80
 ... домашния ви телефон да звънне посред нощ?
 Малко са битовизмите, които карат дъха ми да спира и сърцето ми започва да бие едно такова учестено и гадно... Душата ти спи, а мозъка ти започва да работи на нечовешки обороти  ConfusedТова със среднощното позвъняване е едно от нещата, които ме карат да се чувствам точно така. По принцип не съм черногледа, но по време на пътите когато се е случвало все за нещо лошо си мисля Confused Вие?
Виж целия пост
# 1
По принцип не съм черногледа, но по време на пътите когато се е случвало все за нещо лошо си мисля Confused Вие?
Абсолютно същата съм! Но за какво друго можеш да си помислиш?! Едва ли посред нощ за нещо хубаво ще ти звънят.
Виж целия пост
# 2
Скоро мислих по този въпрос и се чудех дали има хора, на които ако им звънне телефона през нощта са спокойни. Аз имам баба и дядо, които са болни и ако ми звънне телефона посред нощ - настръхвам. Не се случва често, но е стрес за мен - голям.
Виж целия пост
# 3
Първата ми мисъл е, как някой е пострадал и е в болница примерно, мисля за секунди и за  най-лошото даже  ooooh!
Виж целия пост
# 4
...нещо се е случило с майка ми...това е най-големият ми страх!
Виж целия пост
# 5
Нямам  домашен телефон. Sunglasses


Но ако звънне някой от мобилните, първата ми  мисъл е, че е за лошо.
Виж целия пост
# 6
Понякога докато стигна до телефона или е спрял да звъни, или като вдигна е грешка, но сърцето ми си думка така поне през следващия половин час Confused
Виж целия пост
# 7
Понякога докато стигна до телефона или е спрял да звъни, или като вдигна е грешка, но сърцето ми си думка така поне през следващия половин час Confused
Да! А помисли какъв е стреса за мозъка ти, щом тялото не се кротва веднага.
Виж целия пост
# 8
не си спомням да са ми зввъняли посред нощ, но ако телефона звънне в 3 часа например ще си помисля най-лошото...

да не дава господ Confused
Виж целия пост
# 9
Че един приятел на мъжа ми иска нещо на заем. Сериозно, откакто преди години ме събуди в 3 през нощта да иска миксер, очаквам той да е на телефона с поредната изцепка. Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Нещо лошо се е случило!
В такъв момент изпитвам ужас!
Виж целия пост
# 11
zdr na vsi4ki
ne6to lo6o se e slu4ilo
a za6to vse si mislim 4e e lo6o
6te bjda kuma  na svatba
daite niakakva ideia za slovoto koeto triabva da se kaje v na4aloto
iska mi se ne6to po interes a ve4e mi e tolkova pritesneno 4e ni6to ne mi idva na um  
Виж целия пост
# 12
zdr na vsi4ki
ne6to lo6o se e slu4ilo
a za6to vse si mislim 4e e lo6o
6te bjda kuma  na svatba
daite niakakva ideia za slovoto koeto triabva da se kaje v na4aloto
iska mi se ne6to po interes a ve4e mi e tolkova pritesneno 4e ni6to ne mi idva na um 
Чудесна питанка! Ама и точно на място!!!
Виж целия пост
# 13
zdr na vsi4ki
ne6to lo6o se e slu4ilo
a za6to vse si mislim 4e e lo6o
6te bjda kuma  na svatba
daite niakakva ideia za slovoto koeto triabva da se kaje v na4aloto
iska mi se ne6to po interes a ve4e mi e tolkova pritesneno 4e ni6to ne mi idva na um  
Пусни си тема, напиши я на кирилица и чакай там. Wink Wink Wink

Иначе ако ми звънне посред нощ телефонът, умирам от страх, че нещо лошо се е случило.
Виж целия пост
# 14
Обръща ми се сърцето, какво друго може да ти мине през главата? Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия