а Вие какво предпочитате!?

  • 1 335
  • 21
 #Crazy"По-добре богат и в затвора,отколкото беден и на свобода!"...това го чух с ушите си ,да се говори за собствения съпруг! #Crazy
Виж целия пост
# 1
И аз също бих била така  #Crazy #Crazy #Crazy
Определено предпочитам да не е в затвора Peace
Виж целия пост
# 2
#Crazy"По-добре богат и в затвора,отколкото беден и на свобода
Това ще да е велика мисъл на някоя снобарка, която ако няма пари за маникюр и няма бенз за гъзарското возило и  иде да се самоубие ooooh!
Виж целия пост
# 3
жИстоко.  ooooh!
Виж целия пост
# 4
Богат на свобода.
Ама, че изказване ooooh!
Виж целия пост
# 5
Предпочитам беден но на свобода.Парите все пак се печелят.Друг е въпроса кой с колко може.
Виж целия пост
# 6
 Тъпоъгълен въпрос ми е, ужасТ  Crazy
Виж целия пост
# 7
Мъдро. Докато той е в затвора тя ще вземе пачката и ще запали джапанките с конярчето за Сейшелите Rolling Eyes.
Виж целия пост
# 8
Какво се е случило, та такива реплики се ръсят по съпруга ти? Нещо май не схващам. Embarassed
Виж целия пост
# 9
Зависи кой с каква цел се е бракувал..
Виж целия пост
# 10
Защо бе хора се чудите?
Аз имам съученичка, на която мъжо и е точно там!
А тя си живее живота както си иска  Shocked
А аз дори не мога да си го помисля!
Разни хора, разни идеали!
Виж целия пост
# 11
Защо бе хора се чудите?
Аз имам съученичка, на която мъжо и е точно там!
А тя си живее живота както си иска  Shocked
А аз дори не мога да си го помисля!
Разни хора, разни идеали!

ситуацията е същата с едни съседи.той е на топло,ама и тя не е останала на студено  Laughing цяла зима изкарва по топлите острови и като се върне е по-черна от негърче  Confused но определено няма любов в това семейство
Виж целия пост
# 12
Какво се е случило, та такива реплики се ръсят по съпруга ти? Нещо май не схващам. Embarassed

 Не за моя съпруг!Две жени си говореха до мен ,за живота и мъжете си,когато едната изтърси това bowuu Joy  baby_neutral
Виж целия пост
# 13
Същата работа върши и един богат футболист.
Хем го няма, за да ти се пречка из краката, хем
лихвите набъбват. Но пък в затвора се учи на труд.
Хм, май в затвора е по-добрият вариант.
Виж целия пост
# 14
Че хубава опция, кво?  Flutter
Хем ще му харча сама парите, без да ми държи сметка за нищо, хем и ще съм сигурна, че няма да ми изневерява (нали еднополовата любов не се считала за изневяра, според Борис  WinkParty
Нека да се пръскат от яд приятелките ми и никаквиците-сервитьорки, че няма да могат да го докопат!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия