Пръстен с диамант- от къде???

  • 5 812
  • 8
Момичета , любимият ми е обещал за годишнинита да ми купи пръстен с диамант. Моля Ви препоръчайте ми някои бижутерски магазин в София , защото никога не съм имала диамант и дори идея си нямам какви характеристики се гледат
Виж целия пост
# 1
Щастливка Mr. Green Аз имам от Алтънбаш. Имат магазин в ЦУМ на партера, в МОЛа и на други места.
Виж целия пост
# 2
После като избереш да пуснеш снимки, молим  Grinning
Виж целия пост
# 3
Непременно:))). Ще го водя още довечара на разходка до ЦУМ Simple Smile)).
В Алтънбас си са най-хубавите бижута с диаманти?
Виж целия пост
# 4
Имах на Алтънбаш, но след едно драстично напълняване ми беше изпаднал някъде. Бях много нещастна и приятелят ми подари друг, но го е купил от Мадрид и изобщо не си спомням марката. Но съществена разлика между двата не мога да открия. След като сложих диаманта престанах да нося другите си пръстини - вече нито един от тях не ми се струва красив.
Виж целия пост
# 5
На втория етаж в ЦУМ имаше бижутерски магазин. Незнам дали съществува още, но преди няколко години беше едно от малкото места с диаманти. Оттам е годежния ми пръстен. Като се прибрахме тук го проверих и ми казаха ,че диаманта е с добро качество.
Виж целия пост
# 6
После като избереш да пуснеш снимки, молим  Grinning
#Milti Ахам, ще чакаме снимчици.
Виж целия пост
# 7
Имах предвид "драстично отслабване" Simple Smile
Виж целия пост
# 8
                   Ако имаш кой да ти го препрати от Щатите, виж тук, със сертификати са и всичко както си трябва... И... честито  Hug.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия