зачервено гърло

  • 1 066
  • 10
здравейте, бебо е на 4м. и е със зачервено гърло. пихме антибиотик, но още е така. имаме нужда от съвет
Виж целия пост
# 1
нещо друго има ли му?може да му е такъв модела  Simple Smile дъщеря ми е така,но не я боли
Виж целия пост
# 2
нещо друго има ли му?може да му е такъв модела  Simple Smile дъщеря ми е така,но не я боли
ушиту му бяха възпалени, но мисля, че се оправиха. Но гърлото му е все така червено доколкото виждам
Виж целия пост
# 3
За толкова малко бебе само педиатър може да ти даде съвет. Ако детето се чувства добре, весело е и няма температура, няма проблем. Но ако се притесняваш, по-добре го заведи на лекар.
Виж целия пост
# 4
щом сте имали проблеми с ушите трябва да се погледне от лекар
Виж целия пост
# 5
вече бяхме и затова пихме антибиотик. Гърлото му обаче е все още зачервено
Виж целия пост
# 6
ами трябва да се направи контролен преглед-може антибиотика да не е бил достатъчен.колко дни го пихте?аугументина е добър за ушни инфекции.
Виж целия пост
# 7
 пихме оспамоск 7 дни. Другата седмица сме на лекар
Виж целия пост
# 8
капки за нос слагахте ли? дърпа ли си ушичките?
Виж целия пост
# 9
Явно му е дошъл по-слабичък антибиотика  Rolling Eyes И на нас ни бяха изписали някакъв от пеницилините , но не се оправихме от него и ето сега сме с бронхопневмония  #Cussing out Наложи се да пием втори - Зинат , за сега слава Богу сме добре и вече сме на възстановителни хомеопатични лекарства Praynig Така , че посетете лекар по-скоро , за да овладеете положението, за да не е късно newsm78
Виж целия пост
# 10
Оспамокса е слаб АБ.На Моника не и подейства и след това бяхме на Амоксиклав.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия