Вадене на мъдрец и бебеправене

  • 1 750
  • 6
Привет маминки! Имам един мъдрец, който напоследък доста ме боли. Зъболекарката ми каза, че може и да го извадя, но не било спешно (а как боли само)  Sad  А дори и да съм забременеела, не било противопоказно да се вади с упойка. Чудя се какво да правя - да спрем с бебепрвенето и да го извадя или да си правим бебе, а пък зъбът да го вадя, ако стане "наложително"?
Виж целия пост
# 1
Аз бих го извадила за да си спестя бъдещи главоболия при евентуална бременност. И няма нужда да спирате с бебеправенето, особено ако не ти изпишат антибиотик и ако го извадиш преди овулация.  А защо те боли - сега расте?
Виж целия пост
# 2
Споко, упойката е локална. Даже да има бебе, тя няма да му се отрази по никакъв начин. По-добре го извади сега, защото проблеми и възпаления по-късно могат да наложат антибиотично лечение, което вече е опасно
Успех с ваденето и бебеправенето най-вече Peace
Виж целия пост
# 3
Вади го докато е време!
Мразя мъдреци #Cussing out.
Видя ли да се задават тичам при зъболекаря Twisted Evil.
Имам 2 много сериозни операции на мъдреци,с разкривени като котви тройни корени и съм повече от наплашена.Едната ми операция трая 6 часа.Беше ад Cry!
Третият извадих по желание,без да имам проблеми Wink.Каня се и на последният такава да му е съдбата Mr. Green,но той се плаши и не ще да се показва още Thinking.
Виж целия пост
# 4
Аз бих го извадила за да си спестя бъдещи главоболия при евентуална бременност. И няма нужда да спирате с бебеправенето, особено ако не ти изпишат антибиотик и ако го извадиш преди овулация.  А защо те боли - сега расте?

Не ме боли, защото расте - това бе преди 5 години. Сега боли, защото задържа храна и "бута" зъба пред него.
Виж целия пост
# 5
Извади го!
Виж целия пост
# 6
ако не ти се занимава да го вадиш сега ,поне го снимай,да си го имаш на снимка,защото при евентуална бременност ,рентгеновите снимки са забранени,особенно до 4 м, тогава е органогенезата на плода и една рентгенова снимка би била много по- опасна от самото вадене със упойка
упойката сама по себе си не е толкова опасна......
при нас на бременни жени се слага по 1 амп. папаверин и 1 амп. бускулизин, преди вадене на зъб....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия