май имам цистит

  • 1 051
  • 13
Здравейте,искам да ви попитам дали знаете някакво лекарство за цистит,което да си взема набързо от аптеката,нямам време да ходя на гинеколог че утре заминавам на почивка и много кофти се получи Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Цистон на Хималая - на билкова основа е.
Но те съветвам да не отлагаш посещението при лекар, не ти е нужен гинеколог, може при личния лекар да идеш да те прегледа и да пусне изследване на урина. Или където ще ходиш на почивка, не вярвам да няма лекари и лаборатории.  Peace
Виж целия пост
# 2
Цистон на Хималая - на билкова основа е.
Но те съветвам да не отлагаш посещението при лекар, не ти е нужен гинеколог, може при личния лекар да идеш да те прегледа и да пусне изследване на урина. Или където ще ходиш на почивка, не вярвам да няма лекари и лаборатории.  Peace

Aбе тя почивката е в Гърция и затова малко сложничко става,а заминаваме утре,ужассс!!!А това стом е на билкова основа предполагам че няма проблем да си го взема,благодаря ти много за бързия отговор Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
Ако наистина е цистит пътуването ти ще е доста дискомфортно. Единственото, което мога да ти препоръчам е хубаво да се затоплиш тази вечер, пък и по време на почивката, ако имаш възможност да го правиш по - често. Иначе трябва да отидеш на лекар, обикновено се изследва урината и изписват антибиотик.
Виж целия пост
# 4
Ципрофлоксацин, добър е и е точно за тази работа, лек е не е от антибиотиците и облекчава бързо, може да си вземеш и Нимезил за възпалението и болката. И приятна почивка, дано бързо се оправиш Peace
Виж целия пост
# 5
Ципрофлоксацин, добър е и е точно за тази работа, лек е не е от антибиотиците и облекчава бързо, може да си вземеш и Нимезил за възпалението и болката. И приятна почивка, дано бързо се оправиш Peace
никак не е "лек" ципрофлоксацина. бих казал че е един от медикаментите които почити в 50 % даава странични реакции. циститът много често се предизвиква от смесена инфекция с трихомонаси и бактерии.
Виж целия пост
# 6
Ципрофлоксацин, добър е и е точно за тази работа, лек е не е от антибиотиците и облекчава бързо, може да си вземеш и Нимезил за възпалението и болката. И приятна почивка, дано бързо се оправиш Peace
никак не е "лек" ципрофлоксацина. бих казал че е един от медикаментите които почити в 50 % даава странични реакции. циститът много често се предизвиква от смесена инфекция с трихомонаси и бактерии.

Значи другите лекарства са къде, къде по-тежки, а с хомеопатия мисля няма да и мине до почивката Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
на килограм ли ги мериш или на цена?
примерно един цефзил има много по малко странични реакции, аугменин също, цефалексина също.... но трябва да знаем какъв е причинителя.
Виж целия пост
# 8
Ципрофлоксацин и цистон  Peace
Виж целия пост
# 9
Ципрофлоксацин и цистон  Peace
Това бяха изписали и на щерката,мина и за няколко дни. Peace
Виж целия пост
# 10
Ципрофлоксацин и цистон  Peace
Това бяха изписали и на щерката,мина и за няколко дни. Peace
сериозно ли са изписали ципрофлоксацин на дете?  Sick  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire
Виж целия пост
# 11
Ципрофлоксацин и цистон  Peace
Това бяха изписали и на щерката,мина и за няколко дни. Peace
сериозно ли са изписали ципрофлоксацин на дете?  Sick  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire
тя е почти на 15 години
Виж целия пост
# 12
здравейте,
цистита е гадно нещо   някой може ли да ми каже дали хроничен цистит се лекува напълно и как??????
благодаря ви най искрено
Виж целия пост
# 13
Моля помогнете ми ако можете.Имам проблем от 5 дена,пари ми при уриниране.Паренето не е влагалищно,а го усештам в пикочния мехур.Започнах да пия Уринал и много вода,чувствам се малко по добре.Ако може някой да ми каже,какво представляват изследванията при уролог,как се взима стерилна урина,дали баркат в уретъра при жените?Много се страхувам от такива неща.Помогнете ако можете.{}
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия