За времето и рождените ни дни

  • 4 156
  • 110
Какво е времето на вашите рождени дни?
Ей това ми е въпросът. Глупав или не, искам да знам само с мен ли е така: почти всяка година на рождения ми ден времето решава да се лигави и от лятото не остава нищо, само дъжд и студ.
Та, забелязали ли сте подобна закономерност и около вашите рождени дни? Може и в положителен аспект - все да е слънчево и хубаво. И отразява ли се това по някакъв начин на настроението и празника ви?
Виж целия пост
# 1
Моят РД е на 11 Януари...нямам много избор, но като цяло е имало и изключително меко време на този ден, както и изключителен студ и неприятни снегове, ветрове, дъждове, киши, но...не си спомням да ми е повлиявало върху настроението. Не му позовлявам Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Имало е слънце, имало е дъжд, имало
е преспи. Константна - пиячката само.
Есенно бебе съм.
Виж целия пост
# 3
Моят е лятото, винаги е слънчево и топло,
което се отразява добре на настроението определено.  Grinning
Виж целия пост
# 4
Аз съм лятно бебе ,най-много лятна буря да мине .Не си обичам рож.дни .
Виж целия пост
# 5
Аз съм на 5 март. С 2-3 изключения винаги е било много слънчево на моя ден, често дори - първият ден, носещ усещането за пролетта. Много обичам рождения си ден!
Виж целия пост
# 6
Винаги е разкошно, защото е в хубав месец - началото на май. Не помня кофти време на рождения си ден, винаги го помня слънчев. Радвам се, за което.
Виж целия пост
# 7
Аз съм на 5 март. С 2-3 изключения винаги е било много слънчево на моя ден, често дори - първият ден, носещ усещането за пролетта. Много обичам рождения си ден!
Аз съм на 6-ти и смятах да напиша същото..  Grinning
Виж целия пост
# 8
 Момчил е късметлия  6 празнувания има, времето винаги е перфектно като по поръчка, празнували сме го във всички краища на страната, накрая и в Гърция в интернационална компания с румънчета и гърчета, Диманините рождени дни са мешани, но хубави. На моя се случвало да се газят преспи, но и да бъде перфектна пролет и Великден дори.
 Не съм забелязвала личността ми е да крайно определяща за климатичните прояви.
Виж целия пост
# 9
Родена съм на 26 май. Обикновено като по закон времето е хубаво. След като е развалило празника на абитурентите на 24 като ги е навалял дъжд, за моя празник е идеално.
Виж целия пост
# 10
Декември съм родена, нормално да е студ. А винаги съм искала да е лятото. Обичам лятото.
Виж целия пост
# 11
Август. Винаги е доста горещо през деня, но вечерите са идеални за купон! Обичам си рождената дата!
Виж целия пост
# 12
На 24ти май по закон винаги вали. Аз съм родена зимата, на 29ти януари и родителите ми ми разказваха че тогава е било много топло, слънчево, но следобяд се е разразила голяма снежна буря, с много много сняг, студ и тн. Нищо общо с мен, аз съм родена в един и половина през нощта на 28ми срещу 29ти, но много често времето на 29ти януари е точно такова, топло сутрин (или топло предните няколко дни) и изведнъж кучи студ със сняг - дори тази година беше пак така, на 26ти излизах навън по тениска, на 29ти имаше сняг.
Виж целия пост
# 13
Аз съм септември. 12. Сякаш времето е било хубаво в по-голямата си част до сега. За разлика от на сина ми РД(пак септември, но 20-ти), когато винаги вали, духа или е минус 10  Crossing Arms
Виж целия пост
# 14
Априлско бебе съм-времето е от едната крайност до другата.Почти винаги вали дъжд,а една година и сняг дори Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия