съвет за хълцането!

  • 1 082
  • 19
здравейте мами,
дайте съвет за хълцането,малкия ми син(20 дена)след всяко хранене започва да хълца.Защо така,има ли проблем ако го оставя да похълца?
Благодаря
Виж целия пост
# 1
При нас помагаше само водата!
Виж целия пост
# 2
Моята сладурана хълцаше по същия начин и нищо не можеше да я успокои в началото и я оставях да си хълца. След известно време установих, че като започне да суче хълцането постепенно спира.
Виж целия пост
# 3
Давам водичка, някой път не помага, спира от само себе си.
Виж целия пост
# 4
давах водичка или ги слагах на гърдата и така спираха
Виж целия пост
# 5
Кали също хълцаше много - това е, защото влиза въздух в стомахчето. Помага или вода, или биба /трябва да се успокои дишането/, или слагане по коремче за малко /ама ако е веднага след ядене има опасност да повърне  Crazy/.
Виж целия пост
# 6
И Виктор много хълцаше - нищо не му помагаше и го оставях - след двайсетина минути спираше  Peace
Виж целия пост
# 7
Давала съм му леко затоплена водичка.
Виж целия пост
# 8
Само водичка му помагаше, разбира се, ако след ядене изобщо иска да пийне!
Виж целия пост
# 9
И моят син доста хълцаше , но нищо май не помага newsm78
Виж целия пост
# 10
Аз не давах нищо,бяха ми казали,че на бебе,не помага вода,както при големи хора и че бебето няма да спре да хълца,а просто е по-голяма вероятността да го задавиш.За това просто си го оставях да похълца,за 5-10 мин-спираше сам.
Виж целия пост
# 11
При моят син също нищо не помагаше и го оставях сам да спре.
Виж целия пост
# 12
Слагаш бебето да суче,или му даваш вода,но със сукане бързо отминава хълцането  PeaceЧела съм че на бебетата не им пречи хълцането,и можеш да го оставиш да си спре само,те и в утробата хълцат Peace
Виж целия пост
# 13
И моят честичко хълца-още от утробата LaughingСученето винаги помага.Вода не съм давала.
Но не е проблем за бебето.
Виж целия пост
# 14
Някой ми беше с казал, че с водата бебето нагълтва още въздух и започва да хълца повече. Затова и нищо не давах. Остави го да си хълца, нищо му няма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия