Какво предпочитат децата Ви - ДК или купешки пюрета?

  • 1 747
  • 43
Здравейте, момичета и Честит празник!  bouquet

Искам да направя едно проучване, тъй като дъщеря ми коренно промени хранителните си навици след като я записах на Детска Кухня. Събота и неделя е много трудно, а сега с тези 4 почивни дни .. запрятам ръкавите и започвам усилено да готвя. Дъщеря ми просто отказва да яде купешки пюрета, марката е без значение. Хапва по половин бурканче и дотук. Ако нямам време да сготвя, караме на каши, плодове, плодови пюрета и йогурт.  ooooh!

Как са вашите слънчица през почивните дни и по принцип с охота ли си хапват храната от Детската кухня?  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
На детска кухня не смятам да го записвам. Често приготвям пюретата сама, често давам и купешки, повечето ги харесва (т.е. не хареса само един вид).
Виж целия пост
# 2
Ядеше си само купешки пюрета до 1г.6м.Нищо готвено не вкусваше, но после като се разяде ooooh!На ДК не съм го записвала.
Виж целия пост
# 3
Все още яде ДК.
 От зеленчуковите готови пюрета вече нищо не яде , харесва само плодовите .
Виж целия пост
# 4
Мойто прасенце е всеядно  Heart Eyes /пу-пу, да не му е уроки/, особено след 6 дни боледуване и глад... ще ми изяде ушите!  Shocked
Виж целия пост
# 5
на детска кухня не мисля да я записвам. Naughtyдомашните пюрета приготвени от мен много ги харесва а купешките въобще не ги яде Grinning
Виж целия пост
# 6
След като го записах на ДК, спряхме пюретата. Преди това ядеше домашни пюрета.
Между другото, след кухнята много трудно ми беше да го накарам да прояде сготвена от мен храна. Като навърши възрастта, до която можехме да вземаме храна от ДК, направо в чудо се видях.
И до сега му готвя по рецептите от ДК.
Виж целия пост
# 7
Мойто прасенце е всеядно  Heart Eyes /пу-пу, да не му е уроки/
И мойто! Wink
Виж целия пост
# 8
Предпочита пюретата  Peace
Виж целия пост
# 9
Хапва си с удоволствие от ДК през седмицата  и от пюренцата през почивните дни.  Hug
И моето е от всеядните!
Виж целия пост
# 10
Каква марка пюрета предпочитате?Знам,че ХИПП са хубави,обаче са скъпички.Ганчев пък са на сносна цена,но чета доста негативни неща за тях.Опитвам се да правя домашни,но не мога да докарам такова разнообразие
Виж целия пост
# 11
Купувам всякакви пюрета.Не робвам на определена марка, нито на предразсъдъци 'цена-качество'.
Напоследък забелязвам,че Бебивита и Семпер имат интересни комбинации.
Виж целия пост
# 12
Сега прочетох ,че сте на 5 месеца. Какви пюрета ядеде-полодови и зеленчукови ли?Сега ли започвате захранването с тях или вече сте ги въвели в менюто?
Виж целия пост
# 13
До около 1 г. ядеше и домашни, и купешки, тя е всеядна по принцип, няма претенции.
Като стана на 1 г. мина на обща храна, това, което слагаме на масата за нас.

На ДК не съм записвала.
Виж целия пост
# 14
Копувала съм само месните пюрета, зеленчуковите съм приготвяла сама.
Сега всичко му готвя аз   chef
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия