Лятото си отиде. Равносметката...

  • 2 874
  • 57
Лятото си отиде колкото и да не ни се иска.  Sad Кажете какво беше това лято за вас. Починахте ли си добре или изобщо не почивахте. Летните флиртове по морето вървяха ли с пълна сила. Чувствате ли се отпочинали и заредени със сила и енергия за работа. Радвате ли се че почвате работа и ще се видите с колегите или ви се почива още. И изобщо какво беше за вас лятото което си отиде...

Ето и поздрав за отиващото си лято Simple Smile http://www.vbox7.com/play:56bda2eb
Виж целия пост
# 1
Точно това лято не усетих как се измъкна по джапанки покрай мен. Започнах собствен бизнес и нямах никакво време за почивка. Мъжа ми също е с повече работа през сезона и се прибираше късно. Почти не се виждахме. Само в неделя отпрашвахме на Смокиня-плаж, капанче, приятели. Това ще ми липса от лятото.
Виж целия пост
# 2
Лятото беше страхотно за мен.С три почивки,с много плаж и интересни запознанства.Доволна съм.
Виж целия пост
# 3
Не успях да си почина. Излязох много рано в отпуск, поради което се чувствам прецакана. Флиртове нямаше, все пак на море се ходи семейно в наш'та къща. И не се чувствам заредена с нови сили и енергия, и желание да се видя с колегите, защото нямам такива. Май съм прецакана от всякъде. Започвам да се замислям дали не трябва да сменя работата.
Виж целия пост
# 4
Лятото беше страхотно за мен.С три почивки,с много плаж и интересни запознанства.Доволна съм.
Завиждам ти благородно. Три почивки!!! От къде ги взе толкова много бе
Виж целия пост
# 5
Прекрасно лято имах-много слънце,много усмивки,много позитивна енергия...Насладих му се пълноценно.Ще ми липсва,да.
Виж целия пост
# 6
Жалко, това лято го изпуснах.Мина покрай мен.
Виж целия пост
# 7
Е,дай боже всекиму.Аз не съм зает човек,затова мога да почивам по-продължително.
Виж целия пост
# 8
Жалко, това лято го изпуснах.Мина покрай мен.
Следващото лято за вашето семейство ще е прекрасно.
Виж целия пост
# 9
Беше странно,абсурдно,нетипично,понякога тъжно,понякога купонджийско...запомнящо се лято.Поне за мен.Все още не мога да го определя като просто хубаво или  просто лошо.Обожавам лятото,но тази година не можах да му се порадвам истински.За почивка-да не говорим.Къде ти почивка,с двете ми момчета,във ваканция Laughing??Щом те не "почиват" и аз не "почивам"-така е с децата Mr. Green.Най-малкото защото те разбират почивката по съвсем друг начин от мен Laughing.
Обожавам морето,но имах само 4 дни там.
Слава Богу,че поне слънцето беше достатъчно! Grinning
Виж целия пост
# 10
Въпреки, че доста застудя, ме очаква лятна почивка и лятото не е свършило още!

А тази песен ми напомня за един много пиянски 8-ми декември.... Rolling Eyes

Виж целия пост
# 11
Това лято ми донесе много промени. Добро лято. Не искам още да свършва, но пък си обичам меланхоличните есенни настроения. А както вървят нещата, ще имам възможност да им се насладя на спокойствие.  
Виж целия пост
# 12
Май него усетих много, без почивка, без отпуска...., все на работа, но пък има други неща, които направих, така че не съжалявам
Хубавото е че морето ми е наблизо, та можах на плаж да походя.
Виж целия пост
# 13
Бях булка , кратка почивка за десетина дни , после прекрасна двустранна пневмония , погребение , пътуване , което още продължава .
Много смесени чуства ,  предпочитам да свършва вече това лято .
Виж целия пост
# 14
Много скъсани нерви, неочаквана почивка на море. Луди пари изхарчени, яки дългове направени. Детето кръстено. Сега и РД.... Абе като теглим чертата, май се помнят повече хубавите моменти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия