Бременност след аборт.

  • 16 719
  • 37
Пффф,незнам от каде да почна.Правихме с приятелката ми секс без презерватив.Всъщност от година и половина го правим без презерватив,просто излизам когато трябва и до сега не е имало проблем,а сме го правили наистина много пъти,почти всеки път когато се видим.Та някаде в началото на Юни го направихме 2-3 пъти без да излизам.И тогава стана белята,на следващя месец не и дойде мензиса и скоро след това ходихме на гинеколог и се оказа че е бременна.На следващия ден още правихме аборт,26 Юли.лекарите казаха да не правим секс един месец,защото ака трябвало.Доколкото разбрах било вредно за момчето а не за жената.Та..не зпазихме това нещо и правихме секс няколко пъти.Пак по същия начин.Знам какви идиоти сме и може би тоа си заслужаваме,та на нея и казаха че трябва да и дойде до 1 месец,но ето че мина и още не и е дошъл цикъла.изпадаме и двамата в някакви паранои,далаи пак не е бременна.Разбрах че ко прави тест,той ще се окаже положителен поне докато не и дойде мензиса.така че не можем да разберем по никакъв начин.Днеска щяхме д аходим на гинеколог,обаче нали е 6-ти и е национален праник,не работят.Та някой може ли поне малко да ни успокой.Или пък направо да ни каже да се стягаме за бебе.Абе луда работа...Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Не луда,ами доста неразумна при това.То здравето не е за един ден бе хора.
Аз от един път ...вътре, сега очаквам третото си бебче,но ние знаехме и си поехме риска.
Вие освен да стискате палци ,незнам какво друго ви остава?? Peace
Виж целия пост
# 2
Като се обърне колата-пътища много...За кое по-точно искате да бъдете успокоени?Нещо не мога да разбера...Преди един месец не сте били готови и сте направилиаборт,а сега вече сте готови да се стягате за бебе?Не казваш какво искате и какво смятате да правите,за да дадем съвет... Hug
Виж целия пост
# 3
Ами по принцип не сме готови,ама как ще и се отрази на здравето втори аборт за толкова кратко време? дали ще може да има пак деца.Въобще и ние сме супер объркани.
Виж целия пост
# 4
Ползвайте презервативи.
Виж целия пост
# 5
Ами по принцип не сме готови,ама как ще и се отрази на здравето втори аборт за толкова кратко време? дали ще може да има пак деца.Въобще и ние сме супер объркани.

А тези въпроси защо не си ги зададахте преди да правите пак секс без презерватив?
Дано не е бременно момичето,че като чета май изобщо не сте готови да имате дете, още по-малко пък да го възпитавате. Постъпили сте  безотговорно към себе си и собственото си здраве, а каква отговорност можете да поемете за едно бебе не ми се мисли.  ooooh!
А как ще отгледаш дете за което не си готов и което до колкото разбирам не искаш питал ли си се?
Нека приятелката ти отиде на преглед,за да се установи бременна ли е или не-пък тогава решавайте какво ще правите.
И от тук натаък умната,ей!
Виж целия пост
# 6
Че сте постъпили супер глупаво, вероятно ви е ясно.
Но не бързайте да се шашкате,  менструацията може да дойде между 3 и 9 седмици след аборта. На мен ми трябваха 6 седмици, за да дойде. Така че още може да дишате дълбоко и да пробвате първо с тест. След аборта е минало достатъчно време, за да не е положителен от първата бременност, а ако са минали 10-14 дена откакто сте правили секс без презерватив, би трябвало да покаже наличие на бременност, ако има такава. Което не изключва посещението при лекаря след празниците!!!
Виж целия пост
# 7
аз това което знам е че след аборт трябва да минат поне 6 месеца за втори такъв-риска е доста по-голям за момичето да няма деца занапред.не искам да ви плаша,но какво плашещо има в това да си изгледате детето ако има такова сега,ако се обичате готовността за дете не е толкова далечно понятие Wink
и все пак доктора ще си каже думата,но вероятността да е забременяла пак не е малка.
Виж целия пост
# 8
Направо незнам какво да ви кажа...Вижда се,че не сте готови за бебе,втори аборт-лошо...Защо правите секс без презерватив,като не искате бебе?Учудва ме такава безотговорност..Я вървете на лекар.Не може някой на частно да не работи!.Айде,спирам дотук. smile3505
Виж целия пост
# 9
Да ви хване човек и двамата и един пердах да ви удари. След аборт е вредно и за двама ви да имате полови контакти, а за момичето е опасно толкова рано да забременее отнова, матката се възтановява след аборт за около 3-6месеца. Отивайте на доктор и дано не е станала пак белята. Има вече пречистени хапчета против забременяване, презарвативи и още какво ли не. Стискам ви палци и се обадете да кажете какво е станало. Успех.
Виж целия пост
# 10
Сега правихме тест и е положителен.Някой може ли да ми каже дали тоя тест сега е валиден или не е валиден.Вярно ли е че докато не и дойде мензиса ще показа че е положителен,или найстина пак е бременна.Напрво незнам вече...
Виж целия пост
# 11
adani,
С'я, братче, да вземеш да се бръкнеш, ма не в гащите за пишката тоя път, а за ЛЕКАР! Ехограф - ВАГИНАЛЕН, 20-30 кинта.
На другото безотговорно келеме, половинката, да и кажеш, че има ЛЕСЕН начин да се опази от това да се плоди. Много МАЛКО акъл трябва!
Виж целия пост
# 12
да да познато ми е...Така ни се пада на нас.
Виж целия пост
# 13
да да познато ми е...Така ни се пада на нас.

Не ви се пада,ама на.
Няма нищо по-хубаво от това да имаш дете.И нищо по-отговорно.
Занеш ли колко бездетни семейства мечтаят за това, ама ей на-на такива като вас, дето нехаят  им се пада.
Виж целия пост
# 14
разбирам че паниката е голяма и станалото -станало колкото и да ви се карат другите мами тук,ако можете днес да намерите работещ гинеколог ще разберете по-рано всичко което ви интересува,че тогава ще му мислите вече Winkсега само догадки могат да се правят.пък що се отнася до  + теста съм чела някъде че жената и 1 месец след раждане и отчита + резултат на теста за бременност,за аборта би трябвало пак да важи това.лекар,лекар..бързо,бързо...,че по скоро да ви се свършват или започват(ако има бебе) притесненията Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия