разширени пори

  • 10 801
  • 44
мили мами,какво бихте ми препоръчали за да си оправя порите по носа и челото,не се забелязват,но като се гледам в огледалото се дразня че не ми е еднаква кожата навсякъде по лицето.използвам клийн енд клиър на джонсън,тоник и гел-пяна на ейвън,преди използвах една много хубава стягаща и почистваща маска на суис формула,но сега не я намирам,може да кажете и какъв крем да използвам за да се изравни кожата. мерси предварително
Виж целия пост
# 1
Аз също имам този проблем.Дори при мен е по-неприятен, тъй като имам проблемна кожа ( пъпки, черни точки и т.н., а не съм в пубертетна възраст) И аз като теб ползвах тази стягаща маска на Суис Формула и също бях много доволна. Сега обаче ползвам продукти на една шведска фирма, казва се "Aco" Незнам обаче дали в Б-я ги продават. Бих могла от тук да ти изпратя ако имаш желание. Продуктите не са скъпи. Измиващият гел е 6,5о евро, силициловия тоник е на същата цена,а има и крем,който е подходящ за мазна кожа(той е завършека на почистващата процедура и е 7 евро).
Аз лично съм доволна.Можеш да погледнеш продуктите тук http://www.aconordic.com/default.asp?sid=3293&pid=3083&pos=0
но е на фински. Като информация мога да ти кажа,че при нас тези продукти се продават само в аптеките.
А ако ти научиш за друг продукт пиши! Hug
Виж целия пост
# 2
Момичета, ето ви един много хубав стягащ порите дневен лосион за лице :http://www.aloebulgaria.com/index.php?option=com_content&task=view&id=155&Itemid=
Стягайки порите, едновременно с това предпазва кожата на лицето от атмосферните влияния - студ, вятър, мръсен въздух. А съдържанието на алое в него е около 40% - то стимулира кожата да произвежда собствен колаген и еластин, сейства противовъзпалително, регенерира кожата.
Виж целия пост
# 3
мерси,но на каква цена е newsm78 сега по-подробно ще разглезам линка,досега не съм чувала за този лосион
Виж целия пост
# 4
сега видях Embarassed около 40лв, ти ползвала ли си нещо от тази серия и доволна ли си
Виж целия пост
# 5
Аз използвам целия комплект вече 2 години малко е да се каже че съм много доволна, особено след маската кожата на лицето ти грейва.А иначе  дъщеря ми която е тинейджър с широки пори използва лосиона, но веднъж седмично двете си правим маската. При нея резултата е че спряха да и излизат пъпки къде ли не, намалихме омазняването на кожата, възпаленията през зимата.
Виж целия пост
# 6
мерси,  bouquetмалко скъпички, Sadно щом има доволни хора,ще взема да пробвам,но не знам дали не съм алергична, пише че са с голямо съдържание на алое, а  майка ми е алергична към всичко с алое,досега при мен няма,но все пак съм пробвала неща само с малко количество
Виж целия пост
# 7
мерси,  bouquetмалко скъпички, Sadно щом има доволни хора,ще взема да пробвам,но не знам дали не съм алергична, пише че са с голямо съдържание на алое, а  майка ми е алергична към всичко с алое,досега при мен няма,но все пак съм пробвала неща само с малко количество
Първо за цената - ще ти отиде 6 месеца, слага се по 2-3 капки, а относно алергията - алоето в тези продукти е само сърцевина, без кора и подкорие. А именно в кората се намират алергизиращите съставки. А и продуктите са с едномесечна гаранция.
Ако си купиш целия комплект, може да се ползва отстъпка - излиза 150лв
Виж целия пост
# 8
извинявай,че така те подгоних с въпросите си,но ми стана интересно,още не съм видяла всичко от сайта,но имам въпрос тъй като имам и сенки под очите,не големи, не видях конкретно нещо за това , а само Forever Alluring Eyes- Крем против бръчки около очите,дали може и за сенки, и последно, има ли някакво значение възрастта при ползването на тези продукти,за лосиона и маскат разбрах,а за този за очите Thinking
 


Виж целия пост
# 9
По скоро за сенки под очите си мисля , че е по-добър Епибланк- той е избелващ и зная от мои познати с такъв проблем, че са го използвали за тъмни кръгове с добър ефект.
Възрастта не е от значение, може би само нощния крем, който е регенериращ е за възраст 35+. Иначе алоето като основна съставка, подпомага естествената регенерираща функция на нашата кожа.
Виж целия пост
# 10
  bouquet  bouquet  bouquet Hug  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 11
 Hug Hug Embarassed
Виж целия пост
# 12
По скоро за сенки под очите си мисля , че е по-добър Епибланк- той е избелващ и зная от мои познати с такъв проблем, че са го използвали за тъмни кръгове с добър ефект.
Възрастта не е от значение, може би само нощния крем, който е регенериращ е за възраст 35+. Иначе алоето като основна съставка, подпомага естествената регенерираща функция на нашата кожа.


За първи път чувам избелващ за около очи. Сигурна ли си? Ако е така, ще те почерпя. Аз туширам сенките с коректор. Казват, че избелващите съдържат агресивни съставки и не се ползват на такива чувствителни места ....
Виж целия пост
# 13
Но не и когато тези съставки са в комбинация с алое - то пази кожата. Аз нямам този проблем и не съм използвала Епибланк за тъмни кръгове, но споделям опита на мои познати. А иначе крема за около очи предпазва от тъмни кръгове, но не съм сигурна че при вече съществуващи тъмни кръгове, ще изчезнат само от него.
Виж целия пост
# 14
Това да не е козметика от типа Орифлейм и Avon,които продават продуктите си чрез дистрибутори? Защото ако е така не е ли малко опасно да си вземеш скъп продукт и после да се окаже,че не  е за твоя тип кожа? Доколкото знам тези две марки не правят рекламация на продуктите си. И ако сте запознати с това дали имат тестери за проба.
Предварително ви благодаря момичета!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия