Помощ!Как се чисти блажна боя от дрехи?

  • 6 262
  • 7
Здравейте!Онзи ден моята дъщеря ми донесе армаган от детската ясла-любимия й панталон омацан с червена блажна боя.Призля ми като го видях. #CrazyПредишния ден боядисваха пейките в яслата и съответно на следващия- всички малки дупета вапцани като великденски яйца...Уж после бяха изсъхнали въпросните пейки,но още веднъж се върна с боя по дрехите. ShockedМоля за помощ,ако някой знае как да ги изчистя.Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Мисля,че с разредител  АМВ става, но съм чистила докато е прясна. Може да пробваш. Peace
Виж целия пост
# 2
Съжалявам, ще трябва да купиш нов панталон.
Виж целия пост
# 3
С разредител АМВ се почистват петната от боя,но ужасно мирише после цялата дрехата.Аз си изчистих така една блуза от боя и после я изпрах сигурно десет пъти ,но тая отвратителна миризма не се махна.Така и я изхвърлих,изчистена ,но миризлива.
Виж целия пост
# 4
Без да переш панталона го дай на химическо чистене. Peace
Там или ще ти го изчистят без да пипаш ти нищо  Hugили ще ти кажат да си купиш нов и този да го оставиш "за всеки случай". Tired
Виж целия пост
# 5
С бензин. После в пералнята.
Виж целия пост
# 6
Според мен е най-добре да го дадеш на химическо чистене без да го переш предварително.
Виж целия пост
# 7
Според мен е най-добре да го дадеш на химическо чистене без да го переш предварително.
Peace А ако те ти кажат че не става за нищо тогава пробвай с разредител, а ако и тогава не стани нищо и петното си остани, остава само да си го носиш вкъщи....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия