borislava се върна на ринга

  • 2 889
  • 39
Здравейте сладури, аз се завръщам с нови сили пак на ринга. Не съм посещавала (писала) форума от година, може и повече, но искам да знаете, че си чета тайничко и съм в течение на всичко. След като преживях раздялата със съпругът си и всички други промени, положителни и не само около мен, реших, че точно днес е деня в който ще вляза тук, ще извикам с всичка сила ,че съм се върнала, ще си вдигна главата и ще продължа да се боря и да търся щастието.
Този форум малко ме натъжава, защото тук влизах и споделях  си мигове, но знам и вярвам, че пак ще бъда щастлива и ще има какво хубаво да споделя и аз с вас.
П.С дано ме приемете обратно и не ми се карате, за темата, но наистина много исках да направя точно това и не съжалявам.
 Септември месец започва за мен много обещаващо, направих доста важни промени и крачки в живота си и наистина много се радвам,че съм с вас пак.
Виж целия пост
# 1
Даже от 2 години Laughing

Добре дошла пак! Hug
Виж целия пост
# 2
Форумът бил ринг ли? Не знаех...Мислех си, че сме потребители, а не кечисти.
П.П. Готин аватар. Борбен е.
Виж целия пост
# 3



Здрасти. Не бих издържал толкова.
Виж целия пост
# 4
Аре бе Борислава. Какво се моташ. От кога те чакаме? Добре дошла в джаза.
Виж целия пост
# 5
Не те познавам, но....Здравей  Hug, приятно ми е, готина калинка, понякога с макарон в носа Wink
Виж целия пост
# 6
Благодаря за посрещането Simple Smile
Ринг е живота и аз се връщам пак в него, а вие сте моите сладури, които много ми липсваха. Не знам как съм издържала толкова наистина.
Виж целия пост
# 7
Радвам се, че съм ти липсвала.
Наистина не знам, как толкова
дълго си издържала без мен.
Добре заварила!
Виж целия пост
# 8
Я, и Лиска се завърна!
Виж целия пост
# 9
Ринг е живота и аз се връщам пак в него, а вие сте моите сладури, които много ми липсваха. Не знам как съм издържала толкова наистина.

Айде разкажи сега какво се случи през тея две години.
Живота е ринг и ние всички сме боксьори?
Не беше ли със сцена и актьори?
Виж целия пост
# 10
Здрасти. Не бих издържала толкова.

 newsm78 Joy
Виж целия пост
# 11

Не се хили. И теб те чака същото.
Виж целия пост
# 12
Ама стана ми смешно, не се заяждам, просто явно "женската" атмосфера си казва думата Joy Joy Joy Кое същото бе, ти са ясновидка ли го играеш, м? Mr. Green

Виж целия пост
# 13
Ама стана ми смешно, не се заяждам, просто явно "женската" атмосфера си казва думата Joy Joy Joy Кое същото бе, ти са ясновидка ли го играеш, м? Mr. Green



Хамлеоньо, спамиш.

Земи посрещни девойката бе! ooooh!
Виж целия пост
# 14
 welcome
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия