Заведения с детски кът или детски клубове в центъра

  • 2 902
  • 18
Все по-често се сблъсквам с проблема как да излезнем с мъжа ми сами някъде или къде да отидем, така че децата да си играят, а ние да си починем.
Единственото заведение с детски кът, близо до центъра, което знам,  е МакДоналдс при НДК.
Може ли да ми дадете идеи за клубове, в които може да се оставят 2 деца - едното на година и 1/2, а второто на 6 год за няколко часа.
Или да ми препоръчате заведения, в които има детски кътове.
Виж целия пост
# 1
Заведение с детски кът-Пица Хът (до БСФС). Има какво да се желае, но все пак е нещо пред нищо.
Виж целия пост
# 2
Уф, и за мен това е проблем. Дребната е на 1.3 г. и почти никъде не можем да отидем с нея.
За Гудис съм чувала, че има детски кът, но не съм ходила.
Ще следя темата с интерес.
Виж целия пост
# 3
По моловете има и детски кътове и заведения за възрастните. На бул. "Витоша", до входа на подземния паркинг на НДК е клуб "Веселячета" www.veseliacheta.com/about.php, а наоколо се намират разни заведения. В Борово, точно с/у пицария "Ветрило", се намира клуб "Хвърчило".
Виж целия пост
# 4
Уф, ние сме със същия проблем, затова си седим повече в къщи Sad
За съжаление детският кът на Гудис го затвориха.
Виж целия пост
# 5
И ние сме със същия проблем, голяма чуденка пада като искаме да хапнем навън или просто да пием кафе, особено сега както идва студеното време  #Cussing out
Обикновено седим на някой Мак Доналдс ама вече ми идва  Sick
Виж целия пост
# 6
Побут, дано се сетите за още някое заведение с детски кът, че иде зимаааааа!
Виж целия пост
# 7
Не знам дали темата още ви вълнува - има нелош ресторант (Добро) на ул. Якубица в Лозенец, в който има детски кът. Помагах им да го правят така че ще ми е много интересно какво мислите, дали ви е харесал и т.н.
Виж целия пост
# 8
Не знам дали темата още ви вълнува - има нелош ресторант (Добро) на ул. Якубица в Лозенец, в който има детски кът. Помагах им да го правят така че ще ми е много интересно какво мислите, дали ви е харесал и т.н.

Благодаря за инфото, мен още ме вълнува. Дай малко повече ингормация за ресторанта, каква кухня предлага, ценова категория горе-долу, има ли сайт да го видим.
Виж целия пост
# 9
Не знам дали темата още ви вълнува - има нелош ресторант (Добро) на ул. Якубица в Лозенец, в който има детски кът. Помагах им да го правят така че ще ми е много интересно какво мислите, дали ви е харесал и т.н.

Ние сме чести посетители на този ресторант. Детският клуб е много приятен, какичката, която обикновено е там е много мила с децата. Единственият проблем е, че клубът е мъничък и като се съберат повече деца става лудница - така че искрено им пожелавам да се разширят в скоро време.   bouquet
Виж целия пост
# 10
сайтът на ресторанта за ориентация за цените е www.dobro-bg.com, там може да се види и кухнята горе - долу.
да, вярно е че е малък - особено от петък до неделя е много заето. през седмицата е по - спокойно. благодаря ви за обратната връзка  bouquet
Виж целия пост
# 11
Аз мога да препоръчам пицария "Рагаци", с детски кът до пазара на "Красно село", доволна съм, колкото пъти сме се събирали с приятели децата ни си играеха спокойно!
Виж целия пост
# 12
Аз мога да препоръчам пицария "Рагаци", с детски кът до пазара на "Красно село", доволна съм, колкото пъти сме се събирали с приятели децата ни си играеха спокойно!

дай един адрес да го намеря по-лесно Praynig
Виж целия пост
# 13
Не знам дали темата още ви вълнува - има нелош ресторант (Добро) на ул. Якубица в Лозенец, в който има детски кът. Помагах им да го правят така че ще ми е много интересно какво мислите, дали ви е харесал и т.н.

Ние сме чести посетители на този ресторант. Детският клуб е много приятен, какичката, която обикновено е там е много мила с децата. Единственият проблем е, че клубът е мъничък и като се съберат повече деца става лудница - така че искрено им пожелавам да се разширят в скоро време.   bouquet
Напълно съгласна! И ние сме доволни от там.Малко извън темата, но ново откритие за мен е ,че във фитнеса на Малееви има също детски кът и човек може да си поспортува на воля.
Виж целия пост
# 14
Аз мога да препоръчам пицария "Рагаци", с детски кът до пазара на "Красно село", доволна съм, колкото пъти сме се събирали с приятели децата ни си играеха спокойно!

Винаги съм се чудела дали има какичка, която да седи при децата? Защото детския кът им е надолу май по някакви стълби и не се вижда какво става вътре.  Би ми било притеснено да си оставя детето без наблюдение какви ги върши. Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия