Да кажем дружно "Добър час" на нашите деца във първи клас /5/

  • 30 909
  • 282
Нова тема на бившите ПРЕДУЧИЛИЩНИЦИ!
Това са  нашите бъдещи първокласници:

Eтия - Кремена,първи "а" клас в 120-то ОУ,София
=^._.^= - Иван, първи "б" клас в 120-то ОУ, София
Венити - Биляна, СОУ "Пейо Яворов", Варна
bendji2710 - Йоана, І а  клас в СОУ " Никола Вапцаров", Пловдив
котка - Никола в 41 ОУ "Св. Патриарх Евтимий", София
*Ели* - Радослав  1 "в" в 11 ОУ, София
Джули - Теодора в 138 СОУ, София.
sea woman - Светлин  първи "а" клас в 7 СОУ "Найден Геров", Варна.
ellytza/коза/ - Йоанна в 45 ОУ "К.Величков", София
sisko2 - Васко 39 СОУ „Петър Динеков“, София
chanoir - Веселина, у-ще "Васил Левски", Карлово
mamaКati - Александър в 81-во СОУ, София
nezistratieva - Цвета,  СОУ "Иван Вазов", I-ви "в", Стара Загора
h.kirova - Петър,1"б" в СОУ "Н.Й.Вапцарав, Силистра
STV - ОУ "Васил Априлов", София
kopche - Христо,55 ОУ към Сдружение "Шилер"
mama any - Криси в 143 ОУ, София
Gercho - Христина в 73 СОУ, София
mamdtedy80 - Криси 1"в" в ОУ "Добри Чинтулов", Варна
Remisteri - Стоян в 1"б" клас  8 ОУ "Св.Св. Кирил и Методи",  Габрово
Лекси - Цветелина в Увекинд, София
bb-  1В ОУ Васил Априлов, Варна
DDBD -  Габи  в СОУ "Климент Охридски", Аксаково Варна
МагиДС - Теодора в"Б" клас  ОУ "Станислав Доспевски", Самоков
tais - Алекс І "б" в Славейков, Варна
beti76 - Аля I клас ЧСОУ "Св.св. Кирил и Методий", София
Айяла  -  Александър в 105-то СОУ, София
Вени*** - Марти  І "б" клас, 120 ОУ Г. С. Раковски, София
Маргало -  Даниел в  ОУ "Любен Каравелов", Русе
b_u_t_t_e_r_f_l_y_  -   137 СОУ Ангел Кънчев 1а клас, София
tzveta pile - Симона, 1-во СОУ "Пенчо Славейков, София
premaman - Боян в 163 ОУ "Черноризец Храбър", София
kiki77 - Стефи 1 "В" 32 СОУ, гр.София
Джема -  Данаил "Кирил и Методий", Балчик
gloria11 -  Глория, Харманли
renny* -   Йоан в 48 ОУ, София
mimok_l - Кристиян,19 СОУ"Елин Пелин",гр.София
Вейдър -  Симона,1-ви "г"СОУ"Възраждане",гр. Русе
Pineapple - Владислав в у-ще Никола Вапцаров, хореографска паралелка, гр. Варна
Кампари - ОУ "Любен Каравелов" гр. Бургас
Рапунцел - Илина, у-ще "Антим I", София
елфа - Симеон,у-ще "Антим I", София
mariez - МАРТИН-73-то у-ще, София
mama Jijina - Петър,I "б"  у-ще "Бр.Миладинови",Бургас
Сребърен облак - Екатерина, 1а клас в ОУ "Йордан Йовков", Варна
reni_35 -Таня, 120 ОУ, София.
Mihaela82 - Васил,1в клас, 74СОУ Гоце Делчев, София
juleto18 - Георги,гр.Разлог,у-ще''Св.Св.Кирил и Методий''
МЕдовинка - Данислав и ще е в 101 СОУ "Бачо Киро" - София
 
 Списъците се актуализират периодично.Ако съмпропуснала някой да ме информира своевременно.

Примерен списък с необходимите материали.
1. Тетрадка с широки и тесни редове - 5бр.
2. ------------ с квадрати - 5бр.
3. -------------с бели листа.
4. Тефтерче/за контакти/
5. Молив НВ
6. Гума за молив, остирлка
7. Цветни моливи
8. Пластилин, дъска и ножчи за пл.
9. Водни бои
10. Тънка четка и дебела четка за рисуване
11. Неразливна чашка за рисуване
12. Блок №4
13. Гланцово блокче
14. Ножица с тъп връх
15. Гуменки и екип за физкултура

А ето и старите ни теми:
Предучилищници
Предучилищници 2
Предучилищници 3
Да кажем дружно "Добър час" на нашите деца във първи клас /4/
Виж целия пост
# 1
само запис, че нямам време сега Laughing
Виж целия пост
# 2
Вместо запис, правя отчет в картинки от днешния пазар.Горе долу около 150 лв. ги наместихме, без да си даваме  зор. Mr. Green

Раницата, несесера несесера отворен, част от тетрадките,  в различен цвят, по препоръка на госпожата.
Маратонките, в които се влюбих още като видях.А бяха само 13,50. В действителност са много хубав розАв цвят. Laughing
Ето тук  можете да ги видите.



Виж целия пост
# 3
ХИлоууу! Мммм, нова темичка...

Утре ще фотам и аз новите придобивки откъм облекло.

Кампари (по Сопранов), излиза ми обща страница в сайта. Аз ли нещо не правя като хората... newsm78
Виж целия пост
# 4
Ще ми се да ви питам,  изпитвате ли известно притеснение от това, че децата ви тръгват на у-ще?  А децата ви? Изобщо какви емоции изпитвате  във връзка с това?
Виж целия пост
# 5
Аз лично не се притеснявам МНОГО. Но се вълнувам МНОГО. Досега винаги съм била от другата страна и сега ми е интересно. Зная как ще помагам на детето си и това ме успокоява. Но съм сигурна, че Светлин не знае за какво става въпрос, въпреки че е влизал в училище, сядал е на чин, писал е по дъската. Сега всичко все пак е ново. Нова учителка, нова среда, нови съученици, нови изисквания, нови правила...
Виж целия пост
# 6
  Аз вече трети път се опитвам да се включа в този списък...Става ? за сина ми-Георги,гр.Разлог,у-ще''Св.Св.Кирил и Методий''-може ли да се включи преди началото на уч.година?
Виж целия пост
# 7
Минзухар ,
аз честно казано се шашкам повече от детето.Не знам защо. Rolling Eyes
Старая се обаче да не показвам колко съм ошашавена, за да не стресирам детето.
На Соня обяснявам спокойно какво я очаква в училище, като се старая да изтъквам хубавите страни -нови приятели,  например.Не я плаша, че ще пише домашни или  че е много трудно в училище.Създавам й положителна нагласа.
Мисля ,че тя също се вълнува.Днес, например, като  й подвързвах тетрадките, очите й блестяха.Дори след като свърших ги погледна и беше готова да се откаже от така мечтаната раница- толкова ги хареса.
-Ох, мамо, вече ми се ходи на училище- ми каза.
Като че ли   гордоста и радоста надделяват  над притеснението ми. Blush

sea woman,редактирах линка.Надявам се да се отваря вече.
Виж целия пост
# 8
  Аз вече трети път се опитвам да се включа в този списък...Става ? за сина ми-Георги,гр.Разлог,у-ще''Св.Св.Кирил и Методий''-може ли да се включи преди началото на уч.година?

Пиши на лични на  =^._.^= . Тя е много отзивчив човек и с удоволствие ще те добави. Списъкът си е за наша употреба и няма нищо общо с началото на учебната година. Peace


 Списъците се актуализират периодично.Ако съмпропуснала някой да ме информира своевременно.


Виж целия пост
# 9
Аз съм доста притеснена, повече от колкото развълнувана. Дали ще попадне на читава учителка, на читави съученици, дали ще му се ходи изобщо и куп други неща. Аз мразех да ходя на у-ще,  и аз като теб Кампари се опитвам да му изтъквам положителните неща, да му създам позитивна предварителна нагласа, дано не усеща притеснението ми.
Виж целия пост
# 10
За учителката съм 90% сигурна, че е читава, защото аз от четири, независими един от друг източници точих информация за нея.
Повече ме притеснява, че Соня е трудно адаптивна и ми се  струва, че в началото това е нещото, което ще  е проблем за нея.
Съучениците й също ме притесняват, защото тя от детската градина все си избира едни приятелки, дето не й са на акъла  и се интересуват  много от  червила, модерни обуВки и други такива неприсъщи за дете на тяхната възраст неща.Мудна е и това също е повод за притеснение.
Опитвам се да се успокоявам, че нито е първото, нито последното дете ,което ще тръгва на училище.
Каквото-такова;ще й помагам с каквото мога.Само да е жива и здрава.
Виж целия пост
# 11
запис Hug
Виж целия пост
# 12
Уф, както смятах днес да накупим повечето неща, така си останахме с едните гуменки.

В Метро голяма лудница беше днес, особено в "ученическата" секция, след половинчасово безуспешно търсене на тетрадки с тесни и широки редове и с големи квадратчета, които да не са с "женска" корица, се отказах Twisted Evil Заявих на младежа, че ще му купя от най-близката книжарница, и то като премине масовата истерия. А той наистина беше отчаян, зададе ми много драматичния въпрос: "Тия хора (дето правят тетрадките) не знаят ли, че има И момчета първокласници?" Joy Joy Joy  Ама вярно бяха всички в розово-лилавата гама или с разни "женски" персонажи. Close
Виж целия пост
# 13
А той наистина беше отчаян, зададе ми много драматичния въпрос: "Тия хора (дето правят тетрадките) не знаят ли, че има И момчета първокласници?" Joy Joy Joy  Ама вярно бяха всички в розово-лилавата гама или с разни "женски" персонажи. Close

Така си е... Joy Ние езва намерихме с едни сини делфини и някакъв анимационен герой "кашкавал" ли е, "сирене" ли е ... newsm78
Виж целия пост
# 14
А той наистина беше отчаян, зададе ми много драматичния въпрос: "Тия хора (дето правят тетрадките) не знаят ли, че има И момчета първокласници?" Joy Joy Joy  Ама вярно бяха всички в розово-лилавата гама или с разни "женски" персонажи. Close

Така си е... Joy Ние езва намерихме с едни сини делфини и някакъв анимационен герой "кашкавал" ли е, "сирене" ли е ... newsm78

Този анимационен герой винаги съм го мислила за гъба за баня  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия