Пак за тази Дева против стрии?

  • 1 037
  • 12
Мами искам да ви питам, дали може да се ползва тази Дева против стрии по време на бременност? С първото детенце ползвах за малко накрая, обаче беше нещо по различна? Само опаковката ли са сменили или и някоя съставка? Мерси предварително.
Виж целия пост
# 1
Аз ползвах.
Виж целия пост
# 2
Ползвах Дева,но без особен ефект.Появиха ми се стриии,които успях да позалича до известна степен с кремчето на Мустела за появили се вече стрии.
Моят съвет е да използваш Мустела.По-скъпо е,но е по-ефикасно!  Peace
Виж целия пост
# 3
На опаковката на Девата не пише ли дали става за бременни newsm78.Но и аз залагам на Мустелата Peace
Виж целия пост
# 4
И аз ползвах през цялата бременност. Нямам стрии, но не знам дали се дължи на него. Във всички теми ще прочетеш, че появата на стриите е строго индивидулна и в малка степен се повлиява от кремчетата. Но...УСПЕХ Hug
Виж целия пост
# 5
На опаковката на Девата не пише ли дали става за бременни newsm78.Но и аз залагам на Мустелата Peace

не пише точно дали става за бременни или не  newsm78
но пише "Появата на стрии е свързана с нарушаване на строежа на дермата,...образуват се след рязко увеличаване на теглото-при бременност...." значи става   bouquet
Виж целия пост
# 6
И аз използвах Дева и нямам нито една стрия,но не знам дали тя помогна или просто защото корема ми беше много малък,и кожата ми не успя да се разтегли рязко и драстично.Иначе започнах да се мажа от 5-ия месец до края всеки ден по веднъж.
Виж целия пост
# 7
 Купих си Дева, но мазах много малко с нея, защото трудно се разнасяше.
 Почти с нищо не съм се мазала и нямам нито една стрия. Всичко е "до кожа", ако е склонна към образуване на стрии с нищо не може да го предотвратиш. Приятелка, която в момента е бременна измаза всичко , което можа да намери за стрии и пак и се появиха по тялото. Но въпреки всичко трябва да пробваш поне за собствено успокоение.
Виж целия пост
# 8
А за вече появили се стрии, ама едва забележими какво да използвам? Дайте повече инфо и за двата-Дева и Мустела- качество, консистенция, цени.
Благодарско предварително.
Виж целия пост
# 9
Благодаря на всички имам яснота:)))
Виж целия пост
# 10
след спуканите венички,от които се оплакват много мами,ползвали Дева против целулит,не бих ползвала никакъв техен продукт,пък камо ли по време на бременност.
Виж целия пост
# 11
Може, но нещо хич не съм очарована от този продукт. Използвах Ейвънския крем против стрии. Незнам дали вследствие на това или чиста проба късмет, но не ми се образува нито една. Peace
Виж целия пост
# 12
Ползвала съм я, но не съм доволна! На подобна цена е маслото на Икаров, което е 100 пъти по-добро!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия