Въпрос за бирената мая?

  • 14 308
  • 19
Въпросът ми е кога приемате бирената мая,преди или след хранене?Преди малко си купих една опаковка,но там пише само 3x2табл.,не пише кога.С какво според вас е най-удачно да я приемам - с вода,айрян или фреш?Благодаря ви за отговорите newsm51
Виж целия пост
# 1
Вода, след хранене  chef
Виж целия пост
# 2
С малко количество вода след хранене Peace
Виж целия пост
# 3
След хранене,не мисля,че е от значение с какво го пиеш,важното е да можеш да глътнеш хапчето  Laughing
Виж целия пост
# 4
За какво я пиеш ? newsm78 За какво се препоръчва,не не съм наясно... Embarassed
Виж целия пост
# 5
А не се ли пълнее от тази бирена мая  newsm78
Иначе знам , че помага за изчистване на кожата
Една колежка ми беше казала, че нейния племенник си е изчистил лицето с такива хапчета от бирена мая. Обаче той спортува и при него не оказа влияние въпроса с напълняването. Иначе май се пълнее  Thinking
Виж целия пост
# 6
Имах сериозен здравословен проблем и след лечението започнах да пия бирена мая за засилване на имунната система и пречистване на кръвта. И така я пия вече 4-5 месеца по 6 таблетки на ден. Здравословния проблем започна да отшумява, а най-хубавото е ноктите ми станаха много здрави - дълги са и няма нито един счупен (което е рядкост за мен). Чувала съм, че въздейства добре и на косата, но аз й слагам толкова работи на моята, та не мога да преценя бирената мая има ли благоприятен ефект.
Виж целия пост
# 7
А... за напълняването и аз бях чувала и ме беше страх да я пия, НО се налагаше... И не напълнях....
Виж целия пост
# 8
За какво я пиеш ? newsm78 За какво се препоръчва,не не съм наясно... Embarassed
Пия е главно за кожата и ноктите.Относно кожата четох,че дава голям ефект,но зависи...при мен незнам как ще подейства и за ноктите,защото са ми супер крехки,много лесно се чупят  Wink
Виж целия пост
# 9
За напълняването-при мен нямаше такъв ефект.Също не успя да ми изчисти кожата.Единственото, което успя да ми направи е по-голямо коремче.Много се издувах от нея.
Виж целия пост
# 10
И аз пия, имах пъпки по ръцете и сега вече нямам аз обаче пия когато се сетя  Mr. Green
на седмица 3-4 пъти може би , но преди пиех по 1-2 на ден колкото и да е безвредно, не искам да пия по 6 таблетки на ден все пак е добавка към храната  Tired
Виж целия пост
# 11
Имах сериозен здравословен проблем и след лечението започнах да пия бирена мая за засилване на имунната система и пречистване на кръвта. И така я пия вече 4-5 месеца по 6 таблетки на ден. Здравословния проблем започна да отшумява, а най-хубавото е ноктите ми станаха много здрави - дълги са и няма нито един счупен (което е рядкост за мен). Чувала съм, че въздейства добре и на косата, но аз й слагам толкова работи на моята, та не мога да преценя бирената мая има ли благоприятен ефект.
Поздравления   bouquet.Радвам се,че ти е помогнала да си решиш проблема.Относно напълняването прочетох хиляди теми,в които имаше най-различни мнения,че се пълнее или не се,това според мен зависи от метаболизма ти.Аз съдя при мен как е - аз ям горе-долу по 7-8 пъти на ден,без да се ограничавам от каквато и да било храна,включително и много хляб - еми не качвам и не качвам все съм си 48кг.,ако ще и по 1000 пъти на ден да ям.Даже одеве,докато се рових в нета,за да видя какво пише по въпроса,попаднах на някаква тема,където пишеше,че от бирената мая ти се стягали гърдите,уголемявали се уж,ама да ви кажа честно много,много не ми се вярва.Ако даде някакъв ефект при мен ще пиша  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
... пишеше,че от бирената мая ти се стягали гърдите,уголемявали се уж,ама да ви кажа честно много,много не ми се вярва.Ако даде някакъв ефект при мен ще пиша  Mr. Green

Е за това и аз бих пила...  Simple Smile. Да не забравиш да пишеш, ако видиш такъв ефект  Peace.
Виж целия пост
# 13
Вземам бирена мая от доста месеци (не помня точно кога започнах) и мога да кажа, че ми се отразява много добре. Косата и ноктите ми никога не са били по-хубави, а и растат по-бързо от обикновено. По принцип започнах да я вземам заради това, че съм с много проблемна кожа, но точно по този въпрос нищо не се промени, за съжаление. Иначе това, което са написали някои, че се пълнее от нея, изобщо нее е задължително. Не влияе пряко на метаболизма, просто при някои хора увеличава апетита - аз , за щастие, не съм от тях
Виж целия пост
# 14
Момичета спазвате ли някаква последователност,когато я пиете,например сутрин,обед и вечер или я пиете,когато се сетите? Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия