Преса и/или въртяща се четка ?

  • 11 118
  • 42
Здравейте, зная че има много теми за пресите и четките но аз отново ще ви помоля за съвети и мнения. Искам да си купя и преса и четка която се върти и суши, но започнах да се чудя дали има смисъл и от двете. Искам да си изправям косата с преса, и да си правя обем и понякога да си завивам крайчетата с четката.  За четките също не знам дали въобще върши някаква работа, а и каква фирма да избера. Абе оплела съм се като пиле в кълчища Crazy Проблема ми е че съм толкова схваната в ръцете а много ми се иска да не тичам непрекъснато до фризьора ooooh!
Помагайте момичетаааа Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Заради такава четка моя позната си отряза един кичур до основата...
Аз първо се издухвам с Ровента за изправяне, после минавам с преса.
Виж целия пост
# 2
Скоро и аз  бях пуснала тук питанка за въртящите се четки,много се бях навила.Добре ,че мамите се отзоваха като казаха ,че са пълен боклук и се отказах.Сега продължавам да си се изправям с пресата. Peace
Виж целия пост
# 3
май с пресата си е най-добре  Peace
Виж целия пост
# 4
преса и според мен Peace
Виж целия пост
# 5
преса!
Виж целия пост
# 6
Заради такава четка моя позната си отряза един кичур до основата...
Това ми е много много познато- беше отвратително, много болезнено, и накрая Клъц- Отрязах един кичур коса. Аз съм против тези отвратителни четки. Аз мисля да си взема една преса за коса, само чакам още малко да ми порасне косата за да мога отвреме навреме да си я къдря....
Виж целия пост
# 7
Твърдо ЗА преса! Peace
Виж целия пост
# 8
ПРЕСА
smile3501
Виж целия пост
# 9
Какво имате предвид под въртяща се четка? Embarassed Едни, които се нагряват...?
Виж целия пост
# 10
Използвала съм преса и я препоръчвам, много е удобна. Въртяща четка не съм виждала така че не мога да изкажа мнение.
Виж целия пост
# 11
С четка е по-трудно, особено ако сам се фризираш.
Виж целия пост
# 12
За въртящите се четки - да, това е приспособление, което е едновременно четка и сешоар, но аз не съм доволна - препоръчвам подобен уред, който пак представлява четка и сешоар в едно, но не се върти. Много лесно става с него, бързо, и освен това този, който си взех, има йонизиращо действие и прави косата блестяща. Има няколко различни приставки, според желания ефект - приставка за сушене, кръгла четка, правоъгълна четка, маша. Всичко това, съчетано с горещия въздух, позволява косата да се оформи бързо и лесно в домашни условия, при това без чужда помощ. За въртящата се четка, както и за пресата, мисля, че чужда помощ е почти задължителна, освен ако не си изключително сръчен. А с другото е песен - просто си разресваш косата, а горещия въздух от четката върши останалото.
Виж целия пост
# 13
Преса- чиста работа Peace
За какво ти е тази въртяща четка? Чувала съм кофти отзиви за нея. Вземи си една обикновена обла четка и действай със сешоара. С повече мерак ще се научиш да се изсушаваш.
Има и едни големи лепящи ролки, те за за обем, може да постигнеш добър ефект и с тях.
Виж целия пост
# 14
Аз имам и четка и преса, но да ти кажа честно пресата я ползвам много рядко - предпочитам само четката
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия