Лекува ли се глаукомата.

  • 1 184
  • 3
Мъжът ми е с глаукома в ранен стадий,лекуват го с капки,но аз доколкото знам тази болест няма лек.Истина ли е това? Та той е само на 34г.
Виж целия пост
# 1
Баща ми е с глаукома Rolling Eyes Не се лекува , но може да се спре процеса Naughty Оперираха му очите, за да се нормализира очното налягане , защото беше покачено- това е проблема newsm78 Запазиха зрението на очите , с едното вижда 45% , а с другото 80%  - това е , което мога да ти кажа Sad След операциите също си слагаше известно време капки и ходи всяка година да му мерят очното налягане в какви норми е  Crossing Arms При вас говори ли се за оперативна намеса?
Виж целия пост
# 2
споменаха за операция,но засега отлагат.болестта е установена,но за щастие все още няма сериозно засягане на очите.
един месец беше на едни капки,който престанаха да действат т.е. очното налягане се повиши и сега ги смениха с други от който очите му почервеняват.
Виж целия пост
# 3
До колкото ми е известно глаукомата е нелечима.Съпругът на сестра ми от 15 години е с тази болест и е на капки,сутрин и вечер.Виждала съм го,като забрави да си сложи капките и очите му почервеняват зверски.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия