Спешна нужда от готварска печка

  • 1 908
  • 20
Безработна майка по професия учител от Враца се нуждае спешно от печка за готвене. Има шест годишно момиченце на което не му готви поради липса на средства и печка. Таткото не се грижи за тях и не дава пари от години, почти не се прибира в къщи. Като казах по телефона, че ще опитам да намеря печка малката започна да диктува адреса  Cry много ми домъчня и затова реших да потрся подкрепа от вас. Аз помагам с каквото мога.
Виж целия пост
# 1
Само от печка ли имат нужда. Момиченцето не ходи ли на градина? Ако са нужни дрешки,пособия за градината,обувчици- пиши размери. Ще помогнем както можем! Peace
Виж целия пост
# 2
RAVIA , благодаря за подкрепата. Малката има РД и днес правя храната и заминавам за Враца да я занеса. Като се върна ще зная от какво точно имат нужда и ще пиша.
Виж целия пост
# 3
Ето една печка, която става...
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09018860
Купих си подобна за вилата, верно, че цяло агне не влиза във фурната, но ина4е върши идеална работа...
Има я и в Техномаркет Враца, така че няма да има нужда от транспорт...
Ако се заемеш с това да я купиш, ще ти изпратя 50 лв, може и някой друг да се включи...
Виж целия пост
# 4
имам излишна готварска печка, която обаче е голяма и се намира в софия...много е добра, защото може да се включи към газова бутилка-т.е. има 2 нормални и 2 газови котлона.за човек с малко средства си е идеално да готви на газ....фурната е голяма.нямам как да я транспортирам , обаче, освен това мисля, че трябваше да се смени ключа  за единия котлон...ако някой може да я закара-пишете, а най-добре се обадете на 0897907977, защото съм в движение следващите 2-3 седмици, а после пък ще трябва да раждам...Simple Smile)))
Виж целия пост
# 5
Много благодаря  Hug ще помисля как е най - удачно.
Сега се върнах от Враца и се оказа, че малката има нужда от обувчици 31 номер, защото ходи с 28 и краката и са изранени. Има нужда и от якенце и някое панталонче и блузка. Ще кача снимчица за да я видите, защото аз още не съм майка и не мога да преценя размерите. За детската градина няма  обувчици за ходене вътре и дрешки, има нужда и от раничка. Общо взето нищо си няма но сега за това се сещам. Аз занесох храна и оставих пари но като няма нищо те бързо ще попълнят дупките Cry
Виж целия пост
# 6
 За градинката ще приготвя раничка с нужните пособия. Чакам и размера на дрешките и обувките.Мисля,че имам понтофчета за градинката. Дай ми адрес на ЛС! Peace
Виж целия пост
# 7
Моляте прати ми и на мен размери или снимки ако може.И пиши по подробно от какво друго имат нужда Peace
Виж целия пост
# 8
Да, пиши от какво друго имат нужда. Аз имам печка, която не е голяма и е по-лесна за пренасяне, влиза в нормален багажник на кола (ама съм в София). Печката  хич не е нова, но си работи съвсем добре. Не я ползваме и  много ще се радвам, ако може да свърши работа на някого.
Виж целия пост
# 9
 Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Моля, пиши на лични адреса на тази жена.
Виж целия пост
# 11
Благодаря ти за инфото
Виж целия пост
# 12
Специални благодарности на Иветте / дари дрехи за мамата/ ,
и на Галя от Габрово /дари дрехи и обувки за малката Мони /


благодаря и от тяхно име и ви поднасям  bouquet

направихте едни измъчени души щастливи Simple Smile)
Виж целия пост
# 13
аз имам една 4анта с дрехи за малката.Как да я пратя?
Виж целия пост
# 14
Малко се забавих с отчета и благодарността но сега да се отчета Simple Smile

Елени дари готварска печка с фурна с много мило писмо към нея!!
Равия дари чисто нови маратонки, обувчици и страхотна раница пълна с чудеса / Малката никога е нямала раница и играчки /. То е радост то е чудо.

Благодаря ви мили момичета за безусловната помощ  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия