По-евтини аптеки в София?

  • 13 111
  • 28
Моля, споделете впечатления за аптеки в гр. София, където е по-евтино и/или сте доволни от обслужването?
Предварително благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1
Аптеката на спирката на автобус 120 на Черковна и Мадрид. Страхотно обслужване, почти не се е случвало да не намеря нещо при тях, а ако случайно нямат в момента това, което търся, го доставят до няколко часа.
Виж целия пост
# 2
Ремедиум на ул.Гео Милев, заредени са до пръсване не само с лекарства, но и козметика, и неща за бебета. Обслужването е на ниво, а цените мисля са доста ниски.
Виж целия пост
# 3
Има 2 аптеки, когато се тръгне от Славейков към Гарибалди. Веднага след Ин тайм.
Цените им винаги са по-ниски в сравнение с аптеките в Лозенец или Княжево.
Виж целия пост
# 4
аз си пазарувам в аптека михаела на спирката на 11 в слатина до пазарчето
Виж целия пост
# 5
Има една по-евтина аптека в Младост 1 - търговси център Лилиан, близо до спирката на 43-ти блок. За име не се сещам.
 Има и още една в Младост 4 - братя Марешки се казваше, ако не се лъжа. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Има аптеки,които работят с процентна отстъпка,поне за някои лекарства.Аз лично препоръчвам аптеката на п-д Славейков.
Виж целия пост
# 7
Има 2 аптеки, когато се тръгне от Славейков към Гарибалди. Веднага след Ин тайм.
Цените им винаги са по-ниски в сравнение с аптеките в Лозенец или Княжево.
Абсолютно съм съгласна. Същата аптека има и на Дондуков, веднага след ул. Дунав
Виж целия пост
# 8
Благодаря за изразените мнения Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Аптеката на спирката на автобус 120 на Черковна и Мадрид. Страхотно обслужване, почти не се е случвало да не намеря нещо при тях, а ако случайно нямат в момента това, което търся, го доставят до няколко часа.
Peace
Виж целия пост
# 10
Всичките аптеки от велигата "Ремедиум"-на ул. Иван Шишман, ул. Тунджа, ул. Граф Игнатиев,ул. Гео Милев.
Виж целия пост
# 11
Вчера си купув талцид от една аптека деноношна и влизам аз и чакам защото моля ти се,наще си говори по телефона.чаках я 10МИНУТИ. и вече бясна само й се навиках и си излязах без да купа нищо защото нямаше това което търсех.направо побеснях!!!
Виж целия пост
# 12
Моля, споделете впечатления за аптеки в гр. София, където е по-евтино и/или сте доволни от обслужването?
Предварително благодаря  bouquet

кажи в кой район горе-долу те интересува
Виж целия пост
# 13
Нямах предвид конкретен район, но по-удобно ще ми е - около центъра Simple Smile

Виж целия пост
# 14
Нямах предвид конкретен район, но по-удобно ще ми е - около центъра Simple Smile



е затова става въпрос.
Учудващо приемливи са цените на двете аптеки на Витошка, на една фирма са, и една има на Руски паметник- Орфей.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия