участвате ли в конкурси?

  • 674
  • 13
Здравейте, Интересно ми е участвате ли в конкурси-такива за снимки,стихове и т.н.?А също и  игри от рода на"съберете еди-какво си"," изпратете SMS за еди-коя си игра"   newsm78
Виж целия пост
# 1
Не,не ме влече.
Виж целия пост
# 2
Не  Naughty
Виж целия пост
# 3
всъщност да,
за стихове и снимки в един сайт
така и нищо не съм печелила обаче,
като малка участвах в конкурси за красота  ooooh!
 сестра ми ме караше да ходя спечелих един и повече не се явих
сега не искам и да си спомням за тогава
Виж целия пост
# 4
Мне, в конкурси не. Мразя да ме оценяват. Но, виж, в "събери еди какво си" съм първа Joy Особено на кока-кола, че я пием по принцип в индустриални количества. В неделя сме намислили да ходим в Макдоналдс, да купим 4 бигмак менюта и да видим дали ще сме спечелили нещо или ще ни се е падало примерно всяко 2ро непечелещо меню Joy
Виж целия пост
# 5
В такива точно не.
Виж целия пост
# 6
Последно участвах в конкурси за стихове,когато бях ученичка.Имам няколко награди,но след време просто ми мина желанието да се занимавам с това. Simple Smile
Виж целия пост
# 7
В конкурси - не. (С изключение на един в училище за "красота", който беше пълно безумие)
В игри - рядко, но например в местния магазин има игри с пускане на касовата бележка с име и тел отзад - от тях съм печелила три кошници с награди  Laughing Ама то сигурно половината бележки са мои   ooooh!

П.П. Конкурсите в бг-мамма броиш ли ги?  newsm78
Виж целия пост
# 8
Ами напоследък във всякакви конкурсни игри участвам. Имам и награди. Станах по- редовна от както спечелих GSM от судоку.    Peace
Виж целия пост
# 9
Не ,не съм участвала никога.
Виж целия пост
# 10
Ми... Не. В един ме принудиха да участвам, взех че го спечелих, но след това не съм.
Виж целия пост
# 11
Не  Naughty
Виж целия пост
# 12
Не. Мразя конКУРси Naughty
Виж целия пост
# 13
Две години подред събирах етикетите за джуджета на Кока-кола, но така и не успяхме да съберем всички,а само две джуджета.Етикети имаме още, но играчките не стигаха.Имаме и два комплекта чаши на кока-кола с картинките, но тях продавачката ни ги даде на добра воля, като най-големите потребители на кола. А едно време спечелих една тениска, за верен отговор на звукова загадка по радио Хоризонт Mr. Green.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия