Въпрос за Магнезия

  • 1 415
  • 21
Здравейте!
Имам едно въпросче към вас. В края на септември имам час за секцио, но е желателно да не започва раждане преди определената дата. Лекарят ми каза да пия магнезий, за да нямам контракции. Въпроса ми е ако започна да пия магнезий и все пак започне раждане (нормално) повече ли ще боли, по дълго ли ще е и т.н.?
Виж целия пост
# 1
Много от нас са пили Магнезий, не съм чувала за подобно влияние на раждането.
Виж целия пост
# 2
а на мен казаха да лежа на лявата си страна- помогна
Виж целия пост
# 3
Аз съм пила магнезий от 4 месец. Имах контракций и ми го предписаха заедно със нош спа. След като определихме датата ( 1 седмица преди датата на раждане), докторката каза, че мога да ги спра и да тръгнело бебето вече съм в 9 месец и нямало за какво да се претеснявам. Успех и леко раждане.  Peace
Виж целия пост
# 4
Не виждам проблем да е започнало раждане?! newsm78 Колко майки почват с нормално раждане и завършват със секцио заради усложнения. При мен самата се получи нещо подобно. Секциото беше определено за Понеделник а бебо реши да излиза още в Петък вечерта. Ама аз като не разбирах тогава си сeдях у дома. Embarassed Сутринта ми падна тапата и айде в болницата. Държаха ме по-дълго защото бях пила течности през нощта а това беше противопоказно. За магнезия не мога да ти кажа нищо. На мен ми го изписаха заради изтръпване и схващане на краката.
Пожелавам ти успешно раждане и едно красиво бебе да гушнеш после. Peace
Виж целия пост
# 5
И аз през цялата бременност пиех магнезий , и една седмица преди секциото ми казаха да го спра Peace
Виж целия пост
# 6
извини ме,  значи успокоявала се матката,даваха ми и но-шпа но не магнезий
Виж целия пост
# 7
Аз пих магнезий от 30 г.с. и ми казаха в края на 36 г.с. да го спра. Родих нормално само 4 дни преди термина. Раждането беше много леко и бързо. Нямаш основания за притеснение.
Виж целия пост
# 8
dama, не е добре да започва раждане, защото незнам кой ще ме реже ако стане така! Давам да ме реже само един лекар  Peace

Значи няма проблем да пия магнезий до датата...
Виж целия пост
# 9
магнезия трябва да се спре около 10 дена преди датата на раждане той се дава за да се предотвратят контракции
Виж целия пост
# 10
Аз също ще съм с планирано секцио и ми казаха да не спирам магнерота до датата на операцията, иначе и аз като ® го пия от края на 4ти месец.
Виж целия пост
# 11
Аз също ще съм с планово секцио,пия Магнерич,гинекологът,който ще води раждането ми каза,че трябва да го пия до деня на самото раждане.
Виж целия пост
# 12
dama, не е добре да започва раждане, защото незнам кой ще ме реже ако стане така! Давам да ме реже само един лекар  Peace

Значи няма проблем да пия магнезий до датата...
Така да, но за самото бебе или за теб няма никакъв проблем. Сега и аз започнах да пия магнезий и папаверин. А до кога - не знам. newsm78
Виж целия пост
# 13
Аз пих магнезий до деня преди секциото пак по съвет на доктора.
Ако тръгне раждане: болката няма връзка с магнезия.
Виж целия пост
# 14
пих магнезий от  4месец та докрая, бебо реши да излезе по рано.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия