Празнуване на детски рожден ден в МакДоналдс и KFC

  • 7 609
  • 19
Здравейте,
Решихме да празнуваме РД на Таня в едно от двете заведения. Искам да попитам някой правил ли е такъв в МакДоналдс на Ореон или Т. Александров и в KFC в Люлин?
Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 1
Никой ли не е празнувал на тези места РД? Sad newsm78
Виж целия пост
# 2
В Люлин има клуб "Мечо Пух" www.mechopuh.sat1977.com, защо не го преслушаш?
Виж целия пост
# 3
правили сме рд в макдоналдс на цариградско в автобуса, първата година беше хубаво, момичето беше много мило и си прекарахме супер
втората година не бях изобщо доволна
били сме на рд в кфц на лъвов мост- много ми хареса, предполагам и в люлин е така
Виж целия пост
# 4
какви са условията за рожден ден в тези заведения?
Виж целия пост
# 5
какви са условията за рожден ден в тези заведения?
Аз вчера ходих до КФС в Люлин и ми казаха, че партито е 1 час и 30 мин, има клоун, дискотека, почерка, торта, подарък за рожденника и струва 8 лв. на дете всичко. Минимумът е 7 деца. Има си отделна зала за детско парти.
Виж целия пост
# 6
Аз вчера ходих до КФС в Люлин и ми казаха, че партито е 1 час и 30 мин, има клоун, дискотека, почерка, торта, подарък за рожденника и струва 8 лв. на дете всичко. Минимумът е 7 деца. Има си отделна зала за детско парти.
За 8 лв качествени тези неща просто няма как да ги направиш. Но да се отбие номера, става.
Виж целия пост
# 7
каспър, ние сме били на рд в кфц и беше много хубаво
тортите в макдоналдс и кфц са тип парфе или чийзкейк, не са като нашите традиционни, иначе за всяко дете има меню с играчка
има си стая със занимания, жена която  ги занимава- игри и дискотека
няма играчки като в детски клуб
не знам защо цената ти се вижда ниска или  смяташ че не е хубаво щом не е в твоя клуб newsm78
Виж целия пост
# 8
До миналата година празнувахме в Макдоналдс на Т.Александров.Каките ставаха все по-зле,не знам или не сме попадали на подходящата или на децата вече им беше омръзнало.Тази година може да са ги сменили.И в KFC сме празнували - там децата много се забавляваха.
Виж целия пост
# 9
каспър, ние сме били на рд в кфц и беше много хубаво
тортите в макдоналдс и кфц са тип парфе или чийзкейк, не са като нашите традиционни, иначе за всяко дете има меню с играчка
има си стая със занимания, жена която  ги занимава- игри и дискотека
няма играчки като в детски клуб
не знам защо цената ти се вижда ниска или  смяташ че не е хубаво щом не е в твоя клуб newsm78
Защото знам колко струват хубавите неща, хонорари на истински аниматори, които наистина умеят да забавляват и оставят спомени, а не час и половина упражнения можем ли да водим игри, истински торти, за които не ти трябва въобръжение, че е детска торта, парти консумативите и аксесоарите. Не става въпрос за моя клуб. Просто тези неща струват два пъти по 8 лева, в който да е клуб.
Но който ходи да празнува в Макдоналдс примерно, не би дошъл при мен и обратно. Така че извинявам се, че се намесих.
Приятно прекарване ви пожелавам!  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Явно везните клонят към KFC - благодаря за мненията. Мисля до края на другата седмица да резервирам, така че ако има още някой да се включи ще съм благодарна.  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Още един категоричен глас за KFC.
За Макдоналдс на Тодор Александров smile3505, за да не изляза невъзпитана.
Не видях колко са ти големи децата, но сме били канени на 8 рожден ден в KFC Люлин и децата се забавляваха подобаващо.

Сега видях, че дъщеря ти е на 3 години. Пак гласувам за KFC. Аз съм празнувала в този на Лъвов мост точно 3-ти и 4-ти РД на дъщеря ми и беше много приятно.
Виж целия пост
# 12
Празнувахме през април 4-ти рожден ден в KFC Варна, определено не ми хареса. Аниматорката бе вяла и незаинтересована. Аз стоях при хлапетата в стаята, защото когато "каката" се грижеше за тях, препускаха из заведението и им правеха забележки. По спомен-  платихме около 200 лева за 8 деца и 10 възрастни. Очевидно в София рожден ден в KFC е ОК, но За мен във Варна Sick
Виж целия пост
# 13
И в двете сме празнували рожденни дни на голямата щерка.
От лични впечатления ще кажа, че на децата им хареса повече в KFC  Peace
В Макдоналдс е много тясна стаята за забавления, докато в KFC е по-голяма и по-хубава  Laughing
Като храна също предпочитам KFC  Peace
Виж целия пост
# 14
В МакДоналд'с на Орион съм била на РД парти. Не съм очарована. Ако ще е РД в МакДоналд'с, най-добре да е в този на пл. Славейков. Широко и просторно е.
За КФС нямам данни.

Но цял живот ще жаля, че Поля не е в София или аз в Пловдив.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия