Изпрати SMS и спечели...?

  • 1 303
  • 9
 ThinkingОтвсякъде ни подканят да изпратим SMS-на някой номер и можем да спечелим какво ли не!Пари,екскурзии,черна и бяла техника,коли,джипове а към Коледа и апартаменти!По националните медии текат едни игри ,явно взимат зрителя за олигофрен и пак никой не може дълго време да вземе ГОЛЯМАТА награда!Печалбите на организаторите идва от импулсите и те станаха много,но някой от Вас печелил ли е нещо реално? или познавате ли някой ,който наистина е спечелил,а не само картинки,мелодии някоя фанелка или шапка?Аз опитах с прахта за пране/така и така купувам/ и НИЩО Joy Money
Виж целия пост
# 1
Семейството на леля ми са печелили колело и телевизор, но от томболата на новогодишните базари в Спортна зала (Вн) и Военния дом (Бс). Играят много, навсякъде пускат разни етикети и т.н. къщата им е пълна с чаши, играчки и какво ли още не. Grinning

Аз съм печелила само шапка и шал от Мтел  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Здравей,Кокона мона!Аз съм участвала в няколко такива смс-игри и нищо не съм печелила и не виждам смисъл защо трябва да си хабя есемесите за тоя дето духа,по-добре да изпратя за деца сираци или други такива мероприятия.А иначе имам една позната,която е печелила,но само тя от всичките ми познати и приятели.Това е чиста зарибявка,за да си напълнят гушките.Обаче станаха прекалено много и хората отдавна разбраха,че ги правят на будали,говоря и за себе си в това число разбира се.
Виж целия пост
# 3
Разбира се, че се печели.
Ако си от оргаизаторите
или от маркетинг-отдела.
Най-много и често печели
фирмата. Балъци - много.
Виж целия пост
# 4
Предпочитам да пращам благотворителни  SMS-и.
Виж целия пост
# 5
Здравей,Кокона мона!Аз съм участвала в няколко такива смс-игри и нищо не съм печелила и не виждам смисъл защо трябва да си хабя есемесите за тоя дето духа,по-добре да изпратя за деца сираци или други такива мероприятия.А иначе имам една позната,която е печелила,но само тя от всичките ми познати и приятели.Това е чиста зарибявка,за да си напълнят гушките.Обаче станаха прекалено много и хората отдавна разбраха,че ги правят на будали,говоря и за себе си в това число разбира се.
MoneyТвоята позната е спечелила нещо наистина голямо? newsm78
Виж целия пост
# 6
 #CrazyОт ракия Пещера,комшия спечели един касетофон,но това може да мине като реклама,а не като сериозна печалба.от тото също не знам някой познат да е спечелил. bowuu
Виж целия пост
# 7
В нашето семейство също не сме печелили нищо  Confused Ама нали трябва да има и балъци, които да участват  Crazy
Виж целия пост
# 8
Аз съм печелила 2 пъти от  ,,Защо не,, (предаването на Марта Вачкова) парични награди.Първия път ми беше супер странно,а за втория...не можах да повярвам.Преди това съм играла разни игри,но никога нищо не съм печелила.
Виж целия пост
# 9
Не познавам хора, които да пускат СМС-и. Но познавам такива, които работят в провайдърска фирма  Joy там се събират кинтите от СМС-ите (след отчисленията за оператора, разбира се).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия