Препоръчайте ми майстори за външна замазка на къща във Варна

  • 983
  • 5
Попадали ли сте на добри майстори за външна замазка и можете ли да ми препоръчате такива?

Имате ли идея как вървят цените на кв.м. материали/труд?
Виж целия пост
# 1
Попадали ли сте на добри майстори за външна замазка и можете ли да ми препоръчате такива?

Имате ли идея как вървят цените на кв.м. материали/труд?

Кой прави външна замазка вече? Лепи направо изолацията и минералната мазилка и това е.
Виж целия пост
# 2
Е BobyB тук дори и най-калпавия строител първо измазва, после лепи изолация и финално мазилка ..
А майстор не знам, ние сме в кооперация и не сме се занимавали с измазвания
Виж целия пост
# 3
Е BobyB тук дори и най-калпавия строител първо измазва, после лепи изолация и финално мазилка ..
А майстор не знам, ние сме в кооперация и не сме се занимавали с измазвания

Ами именно на най-калпавите строители ще им се наложи да измазват, та белким поизправят малко произведението си. Иначе не е препоръчително, лепилото хваща по-добре на тухла отколкото на хоросан.
Виж целия пост
# 4
Ами не знам, но по проект е дадено така и си следяхме за изпълнението.. А какво разбираш под каплава работа, щото и в единия и в другия случай са просто тухли..
При нас сложих мрежа и биха дюбели, слагаха и някакво лепило..
Абе само на лепило май нямам вяра защото пред очите ми изхвъкна едно парче фибран от изолация на панелин блок.. нямаше нито дюбели, нито мрежа, а само залепен фибран и замазчица отгоре ..Чудно, добре че не падна на количката  ooooh! #Cussing out
Виж целия пост
# 5
Ами не знам, но по проект е дадено така и си следяхме за изпълнението.. А какво разбираш под каплава работа, щото и в единия и в другия случай са просто тухли..
При нас сложих мрежа и биха дюбели, слагаха и някакво лепило..
Абе само на лепило май нямам вяра защото пред очите ми изхвъкна едно парче фибран от изолация на панелин блок.. нямаше нито дюбели, нито мрежа, а само залепен фибран и замазчица отгоре ..Чудно, добре че не падна на количката  ooooh! #Cussing out

Калпава работа е когато стените са криви, не са на една линия със колони, трегери, плочи и т.н.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия