цитросепт

  • 13 691
  • 58
С Цитросепт си оправих равновесието. Сега се чувствам по - добре и вече заспивам спокойно, защото имах проблеми със съня.
Виж целия пост
# 1
ами супер радвам се за теб.
Виж целия пост
# 2
На коя фирма е Ципорсепт? Продава ли се свободно в аптеките или е през дистрибутор?
Виж целия пост
# 3
На коя фирма е Ципорсепт? Продава ли се свободно в аптеките или е през дистрибутор?
Продава се в почти всяка аптека . Давам го на децата - доволна съм .  bouquet
Виж целия пост
# 4
Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 5
за какво се дава на децата
Виж целия пост
# 6
за какво се дава на децата

Профилактично  , за да не се разболяват зимата  newsm78
Виж целия пост
# 7
миналата зима давахме на дъщеря ми ежедневно и не беше боледувала изобщо, мисля и тази година да го повторим
Виж целия пост
# 8
На коя фирма е Ципорсепт? Продава ли се свободно в аптеките или е през дистрибутор?

Ето повече инфо: http://citroseptbg.hit.bg/index1.htm
Виж целия пост
# 9
миналата зима давахме на дъщеря ми ежедневно и не беше боледувала изобщо, мисля и тази година да го повторим
Постоянно ли го давате през грипния сезон или на почивки?
Виж целия пост
# 10
миналата зима давахме на дъщеря ми ежедневно и не беше боледувала изобщо, мисля и тази година да го повторим
Постоянно ли го давате през грипния сезон или на почивки?

ами да, сутрин в сокче, на обед - то на упътването пише в каква дозировка, и я спазвахме
Виж целия пост
# 11
миналата зима давахме на дъщеря ми ежедневно и не беше боледувала изобщо, мисля и тази година да го повторим
Постоянно ли го давате през грипния сезон или на почивки?

ами да, сутрин в сокче, на обед - то на упътването пише в каква дозировка, и я спазвахме

Имах предвид дали спираш да го даваш за определено време или го пие целогодишно?
Виж целия пост
# 12
 Цитросепта е широкоспектърен, изписа ми го хомеопат за гнойната ангина на голямата ми дъщеря- оправи се много бързо. Използвала съм го за влагалищни промивки при гъбички също много ми помогна.
Виж целия пост
# 13
Мойта щерка само в прясно мляко не го усеща. Сложа ли го в друго smile3514
Виж целия пост
# 14
Така и неможах да го пия  Sick. Изтече му срока на годност и ... в коша.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия