От кога обличате пижамка?

  • 1 900
  • 31
Искам да ви питам откога обличате пижамка и бебчо спи с боси крачета, а не с ританки. Аз май малко позакъснях, защото тази нощ за първи път спа бос, ако не се брой това, че всяка сутрин го намирах само по памперс, защото докато буйства си събува ританките. Ние спим на 16-17 градуса, но вече времето се затопли и сутринта беше 20 градуса в стаята.

По принцип Марти е леко облечен, но аз имам проблема "Вечно студени крака" и може би затова чак сега се престраших да спи бос.
Виж целия пост
# 1
Не си много позакъсняла, все пак беше зима. Моето момиченце спи босичко от 3 1/2месечна възраст, т.е от юни миналата година.
Виж целия пост
# 2
Махнах ританките и сложих пижама от преди два месеца,но все пак е в спален чувал.Едва ли има файда от това,че е бос Shocked
Виж целия пост
# 3
От две седмици спи боса, но в спален чувал.
Виж целия пост
# 4
С пижамка спи от втория месец, но чорапките още си ги обуваме преди лягане...за сутринта гаранция, че ще е все още с тях няма и затова ползваме и спално чувалче.
Виж целия пост
# 5
нашата пижама я сложихме към 1.8г, иначе спеше с чорапогащник - зимата, лятото боса
Виж целия пост
# 6
Мони все още спи с пижамки, от тия, дето са като гащиризон, с цяло ходило. През лятото спеше само по боди и босичка, разбира се.
Виж целия пост
# 7
Ние вече сме големи де,но да си кажа.Мони се роди ноември месец,изкарахме зимата с ританки,и после минахме на пижамка.
Общо взето след 4-5 месец не съм й слагала чорапки,ританки и т.н. Wink
Виж целия пост
# 8
Спрях с ританките около 5-я месец и започнах да му слагам пижамка, но той спи и със спален чувал... е все пак започваше зимата. Мисля че спокойно можеш да махнеш вече ританките детенце ти е на 7 мес. а и времето се стопля...
Виж целия пост
# 9
Ние сложихме пижамки през пролетта (2003г. Laughing ), т.е. когато бяхме на 3-4 месеца Laughing  Laughing  Laughing
Виж целия пост
# 10
През зимата слагам на Иво чорапки на крачетата, нищо че вече не  е бебе. През нощта спирам парното в спалнята и не е чак толкова топло. По боси крачета спеше през лятото. Като се затопли още малко-пак ще му махна чорапките. Засега предпочитам крачетата му да са топли.
Виж целия пост
# 11
Определено тази нощ му е било по-топло от обикновено, защото само ходилата му бяха боси, а не целите крачета. Аз чорапи не съм му слагала за през нощта, но и той спи в спален чувал, с който май тази нощ му беше топло, нищо че спим на отворен прозорец. Явно ще трябва да купувам летен  Wink  Ех, кокончото пак ще се уреди с нова покупка  Wink
Виж целия пост
# 12
Сигурно аз не разбирам правилно въпроса ...но Ели спи с пижама от самото начало .... от тези дето са като гащиризончета с ръкав и дълъг крачол.
Виж целия пост
# 13
Надежда беше на 2 месеца, когато започнах да обличам нощничка, но както каза chockolina: "гащиризон, с цяло ходило". Все пак е зимно бебе, а пък боса ......... хммм ми то и аз спя с чорапи зимата
Виж целия пост
# 14
От 3-месечен спи с пижамка, но още му слагам чорапки, защото е постоянно отвит Sleeping
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия