Сироп Проспан

  • 21 719
  • 19
Майчета, по колко сироп Проспан давате на дете на 2 г. и 6 м.?
На опаковката пише по 2,5 мл, но предния път май давах по 5 мл...
Виж целия пост
# 1
Аз го давам 3 пъти х 5мл, така ми го изписват всеки път
Виж целия пост
# 2
Синът ми е на същата възраст.При необходимост давам по 5 мл три пъти на ден от този сироп.
Виж целия пост
# 3
Не започвай с 5мл., опитай с 2,5 ако върши работа тази доза защо да ползваш повече.Като стане по голямо детето 5мл. няма да ти върши работа ако първата доза е завишена.
Виж целия пост
# 4
Благодаря...
Спомням си ,че предния път веднага ни помогна. А сега като дадох 2,5 мл.-не. Затова предималко му дадох 5 мл и се усети ефекта.
Той е от сряда с хрема ,сега започнаха да се стичат назад секретите и затова кашля. утре ще го заведа за всеки случай да го види педиатърката! Tired
Виж целия пост
# 5
Аз давам по 2,5 мл пък Злати е почти на 3. Thinking
Виж целия пост
# 6
Моето педи каза 5мл,защото сме по-едри т.е. повече килца
Виж целия пост
# 7
Според мен 5 мл са му много. Може този път да е била по-силна инфекциата, затова да не е подействало мигновено. Иначе проспан е страхотен сироп - аз съм много доволна от него.
Виж целия пост
# 8
Ако е на капки по 7капки  3 пъти на ден Hug
Виж целия пост
# 9
А някой да е давал на дете под годинка-Рая е на почти  пет месеца ,от два дни е с хрема/тази вечер почти не сме спали от нея/ и лека кашлица и ни изписаха проспан по 2,5 мл
Виж целия пост
# 10
Колко дълго може да се пие проспан?
Виж целия пост
# 11
5 мл 3 пит дневно на дете под годинка по 2,5
Виж целия пост
# 12
Колко дълго може да се пие проспан?
Koлкото е нужно. И два дни след преминаване на симптомите. Той е и противоалергичен, каза нашата хомеопатичка
Виж целия пост
# 13
Син ми го пие 3 по 5 мл, но е на 4 год. Имат значение не само кг...
Виж целия пост
# 14
Колко дълго може да се пие проспан?
Koлкото е нужно. И два дни след преминаване на симптомите. Той е и противоалергичен, каза нашата хомеопатичка

Благодаря.
Понеже ни назначиха курс на лечение от 20 дни и трябва да го пие толкова, та се зачудих.
Тъй като при нас става въпрос явно за алергия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия