хранителна алергия обриви за колко време

  • 6 324
  • 9
здравейте, хранителна алергия обриви за колко дена минават,като от един ден пие кларитин? обривите излизат и бързо изчезват, тя има копривена треска.по вска вероятност и белтък на яйце, вчера хапна сутринта няколко хапки от пържени филийки.до сега нямахме алергия.много съм притиснена.да чукна на дърво днес вече е по добре. поне сутринта имаше само на едно място, и през ноща нямахме проблеми.знаете ли за колко дена минава това чудо? благодаря ви.
Виж целия пост
# 1
Около 2-3 дни.
На нас ни предписаха витамин С, но детето ми е малко.
Виж целия пост
# 2
само витамин с приемахте? от какво ви беше алергията
Виж целия пост
# 3
Хранителната - за около два дена, другите видове - няколко часа до ден след като изчезне дразнителят.
Виж целия пост
# 4
няма ли мами с алергични деца от белтък на яйцето
Виж целия пост
# 5
Пепи направи алергична реакция към броколи. Адски се изрина. Пи Кларитин и за 3-4 дни попремина. По принцип е с атопичен дерматит и като му избият лишеите и се мажем утихват до седмица.
А вие колко сте големи?
Виж целия пост
# 6
Моника беше преди 2 месеца с алергичен обрив.Изписаха и Идумед и вит С.Но при нея обрива се местеше от едно място на друго.Премина за 10 12 дни.Аз също имам съмнение че е от белтъка на яйцето но не съм сигурна.
Виж целия пост
# 7
Пепи направи алергична реакция към броколи. Адски се изрина. Пи Кларитин и за 3-4 дни попремина. По принцип е с атопичен дерматит и като му избият лишеите и се мажем утихват до седмица.
А вие колко сте големи?

Drina,  а с какво го мажеш за дерматита? Ние също сме с атопичен дерматит и досега съм мазала с Линола Фет, Елоком и Мустела. Възможно ли е също от сухари и бисквити да се изрине? И мен не съмняват броколите, преди 2 дни й дадох и зачерви едната бузка Sad
Виж целия пост
# 8
Понякога може да е мноооого упорит този обрив и да продължи и месец дори. Добре е да се следи от дерматолог.
Виж целия пост
# 9
на 1г.5м. сме.и тези обриви излизат и след половин час изчезват.излизат само по лицето, по крачетата, ръчичките.и не непрекъднато.днес имахме само веднъж два обрива,които много бързо изчезваха.да чукна на дърво вече е по добре от ония ден.пием кларитин, на диета сме и да се надяваме,че ще мине.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия