как реагира тати :crazyeyes:

  • 2 110
  • 49
Здравейте мамита.Дойде ми много интересна темичка"как реагира тати като видя бебо за 1-ви път на видеозона".Моят мъж гледа като изтребител,лекаря му обясняваше къде е бебето,а той се правеше ,че разбира и кимаше умно,но едва ли е чул и дума от казаното,съжалявам че нямах апарат да му снимам физиономията,другият път ще снимам. #Crazy
Виж целия пост
# 1
аз с първата дъщеря - бях като гръмнат като я видях първия път - 1 час след раждането - толкова приличаше на мен, че загубих граматиката...

след това като ходих при скъпата в болницата се засякох с един съученик - неговата жена и тя там... после разправял на общи познати че ме видял в болницата и май съм бил дрогиран  Mr. Green  Joy Joy Joy  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
На мен нищо още не ми е дошло. Наш тати не е виждал детето на видеозон. Само на снимка от видеозона. Гледаше нормално.
Виж целия пост
# 3
Не сме ходили двамата на ултразвук  Wink
Виж целия пост
# 4
В интерес на истината, той видя "точката" веднага, докато аз не се ориентирах в първия момент.   Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Видя я на видеозон чак когато бях в 5 месец, ами развълнуван беше, усмихваше се и ме държеше за ръката.
Виж целия пост
# 6
Моят мъж е лекар. Естествено двамата заедно отидохме за първи преглед на видеозон при наш общ много близък приятел - гинеколог. Двамата мъже - татко и гинеколог веднага се впуснаха в някакъв страшно забавен разговор на латински, а аз безпомощно лежаща с оголен и омазан корем, подвиквах от кушетката: "Преведете ми и на мен, бееее!"
А те щастливо се хилеха, зяпаха в екрана и си обсъждаха на техния ужасен неразбираем лекарски език.
Виж целия пост
# 7
Нормално.Гинеколкожката съвсем спокойно обясняваша кое какво е,така че да стане ясно:)
Виж целия пост
# 8
И моят кимаше разбиращо, а погледът се рееше някъде по екрана, без да нацели заветната точка. Т.е. съвсем нормално за бъдещ татко.
Виж целия пост
# 9
Не бих казала, че имаше забележителна реакция.
Но, когато чу сърдечната дейност на бебето, смея да твърдя, че истински се развълнува.
За съжаление моят мъж е много въздържан в емоциите и чувствата си и не мога да се похваля с подскачане на един крак и щастливи крясъци, когато се развълнува.
Виж целия пост
# 10
Мъжът ми идваше на абсолютна всяка консултация с мен, и по-точно когато бях на видеозон.Първият път беше ужасно развълнуван,аз съм по сдържаната.А при следващите той всичко виждаше - къде е ръчичка,краченце,пишленце Simple Smile,докато аз все не можех да вдена кое къде е.Но чувството е невероятно , да го видиш това малко същество в себе си,ох исках всеки ден да го виждам на видеозон.
Виж целия пост
# 11
Първият път като го видя на видеозона, нищо не разбра.
След прегледа ми каза, че тия доктори трябвало да имат огромно въображение,
за да различат на тоя екран кое какво е  hahaha .
Вторият път му занесох снимката от 3D-то, където бяха снимали бебчо в профил и се виждаха
челце, носле и брадичка. Мъжът ми се побърка от радост и каза, че детето имало моя нос (леко чип)
и че ще бъде най-красивото бебе. И то наистина се оказа така  Hug
Виж целия пост
# 12
Когато отивахме за прегледа беше малко недоволен, че трябва да присъства. А и не му се даваха 50лв. за някакъв си видеозон там. Голямата работа, че бил 3D. Обаче след като видя бебчето в корема, чу сърчицето и му казаха, че 100% е момче се преобрази за секунди. Цял ден не му слезе усмивката от устата. Вървеше по улицата с вирнат нос и танцувална стъпка. Joy
Виж целия пост
# 13
Много се развълнува,стискаше ми силно ръката,беше много сладък.
Виж целия пост
# 14
ми нашия татко беше много развълнуван и 3 пъти пита докторката... "ама сигурна ли сте че е момче??? щото почвам да звъня на приятелите дето имат щерки..." Много беше смешно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия