Какво знаете за Фловерс Виталис-лечебни цветни тинктури

  • 1 159
  • 2
Фирмата Фловерс Виталис се занимава с разпространението на продукти-лечебни цветни тинктури.Тези елексири предлагат премахване на психични и физични проблеми действайки върху проблема в психиката на човека.Аз съм склонна да вярвам , че основна причина за болестите е имено стресът от всякакъв характер , но ви моля да ми кажете има ли някой ,който е ползвал тези продукти , защото проблемите , които искам да реша са на детето ми.
Виж целия пост
# 1
Фирмата Фловерс Виталис се занимава с разпространението на продукти-лечебни цветни тинктури.Тези елексири предлагат премахване на психични и физични проблеми действайки върху проблема в психиката на човека.Аз съм склонна да вярвам , че основна причина за болестите е имено стресът от всякакъв характер , но ви моля да ми кажете има ли някой ,който е ползвал тези продукти , защото проблемите , които искам да реша са на детето ми.

 Не съм ги чувал, но думата "елексири" малко ме смущава - в смисъл търговски ми звучи.  Wink
 Освен това имам съмнение че са нещо - хем хранителна добавка - хем всичко лекуват!?... абе пенкилер. Sick
Виж целия пост
# 2
Флорес Виталис всъщност произвежда т.нар. Бахови есенции и към тях са добавени и някои български растения. Тинктурите им са качествени. но преди да се самолекувате, прочетете няколко книжки за баховите есенции - има доста такива на пазара. Те позволяват комбинираде до 7 в едно шишенце. Но най-добрия ефект е с не-повече от 3-4.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия