Кога трябва да се направи инсеминацията след поставен Прегнил?

  • 2 359
  • 23
Док ми каза, че трябва да направим инсеминацията около 44-тия час след поставяне на Прегнил 5000. Фоликулът в деня на поставяне на прегнила беше 20.5 мм.
Чудя се дали няма да е твърде късно?
И дали прегнила прави така, че фоликулът да се спука след определени часове, ами ако се спука по-рано?

Извинявам се пред момичетата, които са прочели темата ми в Зачатие, но пък тук може да имам повече отговори.
Виж целия пост
# 1
Инсеминация се прави 24 часа след поставен прегнил, ако не се спукал фоликула се повтаря след още 24 часа. Късмет, не се тревожи излишно, довери се на лекаря си. Laughing
Виж целия пост
# 2
На мен са ми ги правили на 48-мия час,а имам и една на 36-тия след прегнила.Явно докито ми не е бил много в час.
Виж целия пост
# 3
 Цецинка явно е в час защото аз съм бременна в третия месец точно на 48 час ми беше инсето и при твоя доктор ,който "не е бил много в час" Grinning
Виж целия пост
# 4
Крисочан, ти със стимулация ли прави инсето и ако да, би ли ми казала с какво?
благодаря ти предварително и късмет.
Виж целия пост
# 5
Да стимулирано беше инсето!С Фемара и Меногом мисля беше другото!
Виж целия пост
# 6
Моите две инсета бяха 36 часа след Прегнила /бяха неуспешни/.Сега правих трето в друга клиника след около 50 часа,всички фоликули бяха спукани и не се наложи повторна процедура на другия ден.И сега си чакам ... Желая ти успех, Symphony! 
Виж целия пост
# 7
Равал и на теб успех и късмет!
Виж целия пост
# 8
Благодаря  joli75    bouquet
Виж целия пост
# 9
Късмет! Laughing
Виж целия пост
# 10

Благодаря за пожеланията.

Сега да се отчета:
Инсе беше на 44 час на неспукан фоликул.
Док каза, че формата и положението му показват, че е пред отделяне от яйчника.
Довечера ще видим дали се е спукал.
Притеснява ме факта, че той нищо не спомена предварително за повторно инсе, ако все още не се е спукал фоликулът  Thinking
Виж целия пост
# 11
Вярвай на лекаря си.
Ако яйцекелтаката ще се отдели всеки момент и сте направили инсеминация може би не е необходимо повторна.
Повторна се прави, ако първата е на не спукан, ако на другия ден все още не се спукал, чак на третия ден евентуално.
Виж целия пост
# 12
Фоликулът се беше спукал в рамките на 25 часа след инсеминацията. Така че повторно инсе не се наложи. Сега чакаме  Praynig
Виж целия пост
# 13
Стискам плци!
Виж целия пост
# 14
Симфони късмет и спосойно, ще стане. Praynig Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия