Ще откривам магазин-помогнете

  • 19 983
  • 104
Здравейте,
реших да открия детски магазин(в софия)за дрешки, и ще съм безкрайно благодарна за малко помощ.
В момента в който реших се спречках с някои проблеми, от сорта как да намеря най-подходящото място за магазина (искам да е под наем).Вече от доста време търся по агенциите за недвижими имоти , но освен във някакви преки на главни улици, нищо не ми предлагат, а на мен ми се иска да е на главна пешеходна улица където да се спират повече хора.
Ако има някой които е откривал ще се радвам да ми пише.
Също така се вълнувам от къде бих могла да зареждам хубави дрешки и аксесоари за бебенца и деца.
Ще се радвам на всеки ред..ентусиазма ми е огромен Simple Smile
Виж целия пост
# 1
 Ами то главна пешеходна улица е Витошка..... там ли търсиш магазин? Според мен потърси място близо до парк или детска площадка- там, откъдето мамите минават по-често.
Виж целия пост
# 2
ЩЕ ти посоча адрес на Японски бебешки аксесоари склад;ул.Хайдушка гора46 м/у Дойран и Праскова,на др.марки лесно можеш да откриеш адресите ,по етикетите на дрехите са посочени координати също.УСПЕХ!
Виж целия пост
# 3
и моя съвет е близо до парк, детска градина/ясла /училище, детски център или клуб, на тези места винаги има деца и родители
за марки и дрешки- ами има някакви ценови диапазони, зависи към какво ще се ориентираш, маркови дрехи или по-евтини български, или пък от най- евтините китайски...
Виж целия пост
# 4
В студентски град има много малко магазини за детски стоки.Около 1-2 са.
потърси там.
Виж целия пост
# 5
В студентски град има много малко магазини за детски стоки.Около 1-2 са.
потърси там.

там лятото ще умреш от глад,пък студентките си броят стотинките,виж нещо в младост 3 и 4,или люлин,където има повече народ
Виж целия пост
# 6
не е желатено да броя стотинките Wink
ако знаете някои български производители или вносители на дрехи ще съм ви благодарна
Виж целия пост
# 7
ми аз знам за производитеел само даяна и ники, в хаджи димитър
не са им лоши нещата, на добри цени
Виж целия пост
# 8
В студентски град има много малко магазини за детски стоки.Около 1-2 са.
потърси там.

там лятото ще умреш от глад,пък студентките си броят стотинките,виж нещо в младост 3 и 4,или люлин,където има повече народ
Кога за последно си ходила в Студ.град?Всеки ден съм там и виждам какво е.
В Младостите магазини под път и над път.Люлин също.
Виж целия пост
# 9
ако знаете някои български производители или вносители на дрехи ще съм ви благодарна
Тук вече Гуглето ще си каже думата Wink
Виж целия пост
# 10
виж тази тема,може да ти е от полза и то голяма  Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=218209.0
Виж целия пост
# 11
определено съм доволна от темата
Виж целия пост
# 12
Ако искаш да направиш някакъв хубав магазин не ти препоръчва бъргалските дрежи..аз не ги харесвам а и вече в който и магазин да вляза се едно й също...
Ако искаш найстина нещо по-хубаво и хората найстина да ти знаят магазина и да казват-аз само там съм виждала такава блузка  и т.н,то по-добре внасай дрехите от други страни-гърция /unique и т.н/,турция/azis baby и т.н/ и много други ..
незнам това си е лично мое мнение Wink въпрос на избор  Crazy
Виж целия пост
# 13
а има ли някой с магазин за дрехи тук ще се радвам да обменим мнения
пък току виж помогнал с някой съвет към начинаещия  Hug
Виж целия пост
# 14
вече магазини за бебета над път и под път та незнам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия