Д-р Григор Желязков

  • 5 179
  • 9
Здравейте момичета! Имам следния проблем страдам от акне вече повече от 7-8 години дори след като родих. Опитала съм какво ли не, ходила съм при всякакви специалисти и вече се отчаях  Cry Сега моя приятелка ми препоръчва д-р Григор Желязков който лекувал с билки. Моля ако някой е чувал нещо за него да сподели. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
аз ходя при него и пия билките му ,много съм доволна и благодарна,защото ми помогна за много неща(регулиране на хормони и цикъл и т.н.).Сега съм бременна и дори сега ги пия.Моя приятелка със стерилитет от 7 г. роди благодарение на него.
Виж целия пост
# 2
Заинтригувахте ме. Моля дайте ми някакви координати на д-р Желязков и какво по-точно лекува. Благодаря  Grinning
Виж целия пост
# 3
Благодаря за бързия отговор!!! В петък имам час! Дано ми помогне  Praynig
Ето и координатите му

София Д-р Григор Желязков,
акушер-гинеколог, фитотерапевт, биоенерготерапевт
Кабинет: ж. к. "Вълчо Иванов", бл. 358, срещу гара Захарна фабрика.
Приема всеки работен ден, сутрин 10-12, след обяд 15-17 ч.
тел. 02 / 929 07 05
Виж целия пост
# 4
Заинтригувахте ме. Моля дайте ми някакви координати на д-р Желязков и какво по-точно лекува. Благодаря  Grinning
ю

 ами лекува много неща-аз пих билките заради хормонални проблеми и забременяване,баща ми пие за диабет и високо кръвно.
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви за изчерпателната информация Hug
Виж целия пост
# 6
Момичета а цената на прегледа каква е???
И колко горе - долу са билките???
Виж целия пост
# 7
За д-р Желязков моето мнение е, че разбира от билки - разбира, че билките му помагат на много хора -  помагат, но не ми харесва че се прави на екстрасенс и от това нищо не разбира!Говори на различни хора едни и същи неща. Аз лично бих отишла при него с точно поставена диагноза за съответните билки!
Морковче бих ти препорачала за твоето акне д-р Капнилов(кожен лекар) страхотен професионалист!
 Hug 
Виж целия пост
# 8
прегледа е 10 лв.Билките са различни цени,защото дава различни видове.Моите са 22 лв. и ми стигат за 4-5 месеца.
Виж целия пост
# 9
Днес бях при д-р Желязков. Останах общо - взето доволна. Каза ми доста неща и проблеми които са точно така- специално при мен. Взех си билките и сега ще чакам резултат.  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия