цкьрцане сьс зьби нощно време

  • 1 042
  • 8
Моето дете е на 2 годинки и вече 4  месеца нощно време скьрца сьс зьби.Педиатьрката ни препорьча един сироп против глисти , но няма никакьв ефект .Глисти няма , а детето ми продьлжава да скьрца сьс зьбки нощно време като спи и аз незнам как да му помогана.Ако някой е имал подобен проблем нека ми пише.
Виж целия пост
# 1
И Калина нощем скърца със зъби.Отдавам го на растежа на кътниците.Иначе видимо си е здрава и е добре,така че това не ме притеснява.
Виж целия пост
# 2
И синът ми скърцаше със зъби, по всяко време на денонощието. Скърцането съвпадна с усилен растеж на зъби. Отдадох го на това. Със сигурност не е имал и няма глисти.
Вече не скърца.
Виж целия пост
# 3
На една приятелка лекаря и казал,че това се отдавало на по-нервно дете. Незная колко е истина или не обаче newsm78
Виж целия пост
# 4
и моят син по едно време скърцаше нощно време със зъби,аз си внуших,че има глисти и дори изследвахме естествено нямаше,после от самосебе си спря
Виж целия пост
# 5
При бързото растене на зъбите се получава така,но ще отшуми Hug
Виж целия пост
# 6
Моят син толкова силно скърца понякога, че имам чувството, че ще си счупи зъбите. Забелязала съм, че го прави когато е болничък (хремав) или сънува нещо лошо  Tired
Виж целия пост
# 7
може да е симптом на трета сливица; мисля, че съм чела нещо такова, но и от опит го казвам - при мен като дете така се е проявявала Simple Smile
Виж целия пост
# 8
И малкият  ми син много скърцаше нощно време, та даже и мляскаше,но след известно време спря.Това за глистите са бабини деветини.  newsm11 Има някаква вероятност да е симптом на третата сливица, но в това и лекарите не са сигурни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия