Актуални ли са шлиферите?

  • 8 057
  • 58
Здравейте!Имам едно въпросче за модата на шлиферите.
Актуални ли са изобщо или много отдавна са излязли от употреба?
Питам ,защото онзи ден си харесах шлифер в един магазин,но се страхувам да си дам  парите,защото мнооого отдавна не съм виждала да се носят такива,а не ми се иска да съм демоде.Ценя особено мнението на всеки един в този форум и ще съм благодарна на всяка една от вас,която сподели!
Виж целия пост
# 1
в една друга тема писах,че са модерни и то в трите основни дължини.още миналата година навлезнаха,но не толкова мащабно.сега виждам,че ги има почти на всякъде.и аз съм си харесала един черен,но нямаха моя размер.надявам се да докарат и ще ви го покажа  Wink
Виж целия пост
# 2
Не знам, ако е къс, втален, свеж цвят, може би бих носила. Но онези някогашните, дългите до земята, с подплънки на рамената, все едно шивачът е твой човек, не бих.
Виж целия пост
# 3
Не знам, ако е къс, втален, свеж цвят, може би бих носила. Но онези някогашните, дългите до земята, с подплънки на рамената, все едно шивачът е твой човек, не бих.

и да е от коприна-да пада тежко  hahaha такъв едва ли някой би носил в днено време.тези в магазините са модернизирани  Peace
Виж целия пост
# 4
Да, актуални са.
Виж целия пост
# 5
Миналата година си купих един с дължина до коленете, втален, с колан. Стои страхотно. Смятам и този сезон да го нося.
Виж целия пост
# 6
Миналата година си купих един с дължина до коленете, втален, с колан. Стои страхотно. Смятам и този сезон да го нося.
И аз си търся такъв, в цвят бордо.
Виж целия пост
# 7
Снимки, моля!
Виж целия пост
# 8
Миналата година си купих един с дължина до коленете, втален, с колан. Стои страхотно. Смятам и този сезон да го нося.
И аз си търся такъв, в цвят бордо.

и аз,но такъв не намирам,единствено ярко червен,което не ми се нрави  Confused иначе оставам на черен
Виж целия пост
# 9
Моят е тъмнокафяв и го купих от магазин "Нико" на Графа. Нямаше тогава цвят бордо, само кафяв и черен.
Виж целия пост
# 10
май, да
Виж целия пост
# 11
Миналата година си купих един с дължина до коленете, втален, с колан. Стои страхотно. Смятам и този сезон да го нося.
И аз си търся такъв, в цвят бордо.

и аз,но такъв не намирам,единствено ярко червен,което не ми се нрави  Confused иначе оставам на черен
Да и аз виждам само ярко червено, ама аз си искам тъмно бордо. Даже вече се чудя дали да не си взема кожен такъв. Поне от кожа съм виждала в такъв цвят.
Виж целия пост
# 12
аз търся разкроен,а от кожените само вталените ми харесват(то май не се водят шлифери)
този модел ми харесва много http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … ZZ&rfnbr=3134 ако такъв намеря червен ...
Виж целия пост
# 13
http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=1468&sectio … d=10&id=00011
Виж целия пост
# 14
аз търся разкроен,а от кожените само вталените ми харесват(то май не се водят шлифери)
този модел ми харесва много http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … ZZ&rfnbr=3134 ако такъв намеря червен ...

ааа,и на мен този ми харесва
а,аз си представях дълъг,до глезена,и се плашех Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия