ОБИЦИ

  • 4 842
  • 141
кога е подходящо слагането на обици, бебка е на 4м и половина , рано ли е
Виж целия пост
# 1
Има доста теми изписани за това, аз мисля че е рано на 4 м.
Ти сама си реши.
За сведение - моите дъщери им сложихме на голямата на година и половина , а на малката на година и 9м.
Виж целия пост
# 2
За мен е много рано. Дъщеря ми е на 3г. и още не съм и сложила. Мисълта да и разкъсат ухото в градината ме ужасява, такива случаи има много. При по-малките деца има опасност и от гълтане. Има време за обеци.
Виж целия пост
# 3
Голямата ми дъщеря още няма, тъй като исках сама да прецени дали иска. Е, не иска и няма да й слагаме. Като порасне, ако иска 20обеци да си слага.
Виж целия пост
# 4
Сложихме обеци на годинка  Sunglasses
Виж целия пост
# 5
На 4 месеца мисля, че е още рано.
Консултирай се с лекар.
Виж целия пост
# 6
Ние не сме сложили, Гергана е на 1 г. и 1м., рано ни е. Решила съм и аз като Гита Ог да оставя детето само да прецени дали и кога ще слага обици.
Виж целия пост
# 7
ние днес пробихме ушите, на 2 години и 8 месеца е sohappy
а,на вас май ви е доста рано
Виж целия пост
# 8
На 4 м не е рано, а много рано. Shocked На Рая ще й пробия ушите, когато тя сама поиска.
Виж целия пост
# 9
Мисля, че е доста рано
Виж целия пост
# 10
ами моята дъщеря е на 6 години и 9 месеца. пробиха й ушите миналата седмица по нейно собствено желание. това все пак е въпрос на личен избор.
Виж целия пост
# 11
Много е малка още.Дали няма да и е неудобно с тях,да ги дърпа...Не знам ти си решаваш.
Виж целия пост
# 12
рано е, след 6,7 месец е по-добре
Виж целия пост
# 13
И на мен ми се струва доста рано. На дъщеря ми и ги пробихме на 1 година.
Виж целия пост
# 14
В най-добрия случай когато тя сама реши..
Има при нас доктори при който и на 3м. може да поискаш да ти ги бодне ..ама не си  струва толкова рано.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия