Какво правите когато сте се изложили ужасно?

  • 3 903
  • 78
Днес си изтървах нервите и се изложих, ама като кифладжийка. Какво правите вие като се изложите? Аз лично страдам сега и си извадих поука - никога повече няма да повторя грешката си. Но как да ми стане по-леко?
Виж целия пост
# 1
Срамувам се. И гледам да забравя, ако няма как да го поправя.  Blush
Виж целия пост
# 2
За какъв тип излагане става въпрос - насочи ни.
Виж целия пост
# 3
Ох, няма да стане някак си от въздуха, просто постепенно ще забравиш с времето. А ако се върнеш и почнеш да се оправдаваш, от собствен опит съм забелязала, че става по-зле и повече омазваш...така, че пий една студена вода дет се вика и давай нататък - поуката и обицата на ухото са най-важните в случая  Peace
Виж целия пост
# 4
Да, разясни. Какво излагане?
Виж целия пост
# 5
Умирам си от срам, какво! Hug
Държи ме дълго време след това и непрекъснато се обвинявам каква патка съм била. Търся съчуствие и оправдание...

Виж целия пост
# 6
Отивам да се срамувам в ъгъла и гледам да не мисля за това.
Виж целия пост
# 7
Нищо не правя - чакам да ми мине срама  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Изчервявам се и се извинявам.
Виж целия пост
# 9
Срамувам се. Дори когато остана сама, пак си се срамувам - от мене си. С времето, обаче минава, за щастие!
Виж целия пост
# 10
Срамувам се. Дори когато остана сама, пак си се срамувам - от мене си. С времето, обаче минава, за щастие!
и при мен така.............. Blush
Виж целия пост
# 11
Обръщам го на майтап  Mr. Green

Виж целия пост
# 12
Уф, ужасно изглагане, поне за мен. НИКОГА не съм правила подобно нещо, и няма и да повторя, но..... Срам ме е да си призная. Embarassed
Виж целия пост
# 13
Срамувам се  Embarassed Embarassed Embarassed
Ако мога да го поправя нещата- действам, ако трябва се извинявам. С по-близки хора го обръщам на майтап.
Помня дълго, но се старая да не задълбавам.
Виж целия пост
# 14
Уф, ужасно изглагане, поне за мен. НИКОГА не съм правила подобно нещо, и няма и да повторя, но..... Срам ме е да си призная. Embarassed
Ееееееееее, хайде де Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия