проблем- кръвотечение по време на овулацията

  • 1 434
  • 11
здравейте някой може ли да ми каже нещо за това - искам да забременея обаче имам кръвотечение посредата между двата цикъла точно когато е овулацията ходих на лекар изписаха ми да пия оргаметрил  дали той не пречи да забременея
Виж целия пост
# 1
С какъв цвят е кръвотечението ти.На мен ми се е получавало понякога кафеникаво и са ми казвали,че не е проблем.
Виж целия пост
# 2
Оргаметрилът е доста стар препарат. По каква схема ти го изписаха?
Ако имаш възможност направи си в новия цикъл изследване на репродуктивни хормони.
Виж целия пост
# 3
Няма ли някой който да е имал подобен случай.Кръвотечението трае около два дни и аз незнам точно колко защото веднага ме карат да пия оргаметрил. Първият път беше нормална червена кръв а втория кафява да не казвам черна.
Виж целия пост
# 4
На мен ми се е случвало,но кръвта е била кафеникава,и то не беше точно кръв,а цервикална слуз с кафеникъв отенък,а веднъж наистина биеше към черния цвят.Имаш ли изследвани хормони и какво каза лекаря ти за кръвотечението,освн да пиеш оргаметрил?
Виж целия пост
# 5
И при мен преди години беше съвсем същото, цвета беше ту розов, ту от светло до тъмно кафяво, понякога дори направо черно Sad Но с тази разлика, че продължаваше много по дълго - 7-10 дни. Абе почти ми се сливаха циклите. Нищо не пий повече, преди да си направиш хормонални изследвания. Мен ме лекуваха с дуфастон, без нито едно изследване, дори без ехограф, просто с едно "бъркане". Докато го пиех всичко беше наред, но после отново същото. Така и не разбрах от къде ми е дошъл този проблем, но и до ден днешен си мисля, че това т.нар. лечение ме докара до този форум. Ако искаш съвет - отиди при още един лекар, направи си необходимите изследвания, и чак тогава пий лекарства /ако е необходимо/  Hug
Виж целия пост
# 6
На мен ми изписаха оргаметрил защото ми беше прескочило почти два месеца. И от тогава два месеца подред ми се появява това кръвотечение. Сега незнам мога ли да забременея докато ги пия тези хапчета и дали не е опасно. Гинеколожката ми каза че няма проблем.
Виж целия пост
# 7
Незнам за какви хормони точно ми говориш. Аз имам някои направени.
Виж целия пост
# 8
FSH,LH,Progesteron,Prolaktin,Estradiol.
Виж целия пост
# 9
Мами да не ви плаша,но единственото такова зацапване,при мен беше свързано с раничка,която не изследваха докторите които ме лекуваха,по чиста случайност отидох при друг доктор и се оказа начална форма на ракови клетки.(писано е доста по тази тема в друг форум),направете си на всяка цена цитонамазка,особено ако искате да пробвате за бебе!!!
Дано да съм била полезна,стискам палци да не е нищо сериозно Praynig
Виж целия пост
# 10
Аз имам направена,но уж всичко е наред newsm78
Виж целия пост
# 11
Здравей - аз имах такова зацапване по време на овулация в продължение на 2 години и в същите две години опитвах безуспешно за бебе. Пих дуфастон и още един прогестеронов препарат, чието име сега не си спомням - казаха, че е свързано с някаква недостатъчност на яйчниковата функция, но не било голям проблем. Забременях в първия месец, когато нямах такова кръвотечение в средата на месеца. По едно време пих и клостилбегит за стимулация, макар да правех нормални яйцеклетки. Може и това да е повлияло. А резултатът се вижда в подписа ми  Laughing
Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия