Що преглед ли е?

  • 671
  • 5
  Rolling Eyes?Когато съм бил много малък, родителите ми бяха казали, че всичко е наред при мен за "топчета", скрити в торбичката ми, долу между краката ми и да ги пазя добре, но...
 В училището, където съм учил, някаква възрастна жена в бяла престилка, лекарка ли е била,за първи път съм я виждал, в кабинета й, ме прегледала и опипвала тестисите ми, тогава съм бил на 9 години-третокласник. Не ми обяснявала, с двете си ръце дърпала тестисите ми няколко пъти надолу! #Shocked! Имал съм чувството, че тя щяла да откъсне тестисите ми! Същото правела това и на другите момчета от класа ми. Били сме 5 момчета в стаята й, пълна с медицински инструменти.
  comp03! А сега съм чел някъде в нета или тук във форума, че тестисите на момченцата да бъдат проверени най-късно до 3-4 годишна възраст и то в присъствие на родителите им.
  Rolling Eyes? Тогава защо в случая ми, тя е постъпила така с мен и с другите 9 годишни момчета?
Виж целия пост
# 1
Защото са били други времена, и други закони.
Виж целия пост
# 2
Даааа, много странен преглед, и аз чувала други подобни разкази, луда работа е било
Виж целия пост
# 3
знам ли  newsm78
Виж целия пост
# 4
За пръв път чувам за подобно нещо!
Виж целия пост
# 5
За пръв път чувам за подобно нещо!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия